Lahti laskmine

  • Sabrina
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 4 kuud tagasi #42152 lisas Sabrina
Lahti laskmine lisas Sabrina
Mure selline,et minu katseaeg lõpeb 23.märts.Täna oleksin tööle pidanud minema.aga tööandja helistas et täna ei pea enam tööle tulema,et ta maksab lõpparve ja tööraamatu kolmap.Nädal aega enne katseaja lõppu ytleb seda,See pole norm.Ja ma kysisin et mix nagu,tema vastas,et ma ei teinud tööd korralikult.keegi pole piuxugi sellest teinud.ja tavaliselt on tööandjal nii kombeks teha.Tahangi teada et kas mul olex olnud õigus kolmapäevani töötada.ja kas nii lyhikese aja jooksul on tööandjal õigus teavitada.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 4 kuud tagasi #42159 lisas imelik
Vastas imelik teemas Lahti laskmine
Katseaja ebarahuldavate tulemuste tõttu töölepingu lõpetamise võib tööandja teha ka päevapealt etteteatamise aega hetkel kehtivad seadused ette ei määra. Aga TL oleks võinud siis täna lõpetada ja, et täna oleks sinu viimane tööpäev, miks ta seda kolmapäeval alles teeb jääb arusaamatuks aga kuni TL lõpetamise päevani pead saama teha tööd ja saama ka palka.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Sabrina
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 4 kuud tagasi #42160 lisas Sabrina
Vastas Sabrina teemas Lahti laskmine
Aga kahjuks jah ei lasta tööd teha.minu asemele pandi oma sõbranna tööle.ise ka imestasin

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Riina
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 4 kuud tagasi #42165 lisas Riina
Vastas Riina teemas Lahti laskmine
Aga kuidas katseajal lahtilaskmisega on, kui töötaja on rase?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 4 kuud tagasi #42166 lisas imelik
Vastas imelik teemas Lahti laskmine
Raseda puhul lisandub (veel hetkel kehtiva TLS järgi) see, et TI nõusoleku peab tööandja saama.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.