Palga muudatus

  • K.
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 3 kuud tagasi #42306 lisas K.
Palga muudatus lisas K.
Tere!

Kui tööandja soovib vähendada palka ja on sellest ette teatanud 1 kuu (tegi töölepingu muudatused valmis) ja nüüd hakkab kätte jõudma see tähtaeg. Kui ma ei ole muudatusega nõus, kas ma pean siis lahkuma? Ma pole kirjutanud veel mitte mingile muudatusele alla ega ka avaldust esitanud. Ma tean, et palga muutmine on kokkuleppeline, aga kui seda kokkulepet ei saavutata? Ma ei taha töölt lahkuda ega palga vähendamisega ei ole samuti nõus, mis selle lahendus oleks? Kui ma mitte mingit avaldust ei esita, kas tööandjal on siis õigus minu palgaga mitte nõustumisel minuga tööleping lõpetada?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 3 kuud tagasi #42310 lisas imelik
Vastas imelik teemas Palga muudatus
Kui pole nõus ei kirjuta TL muudatustele alla ja kõik jätkub vanaviisi, lahkuma ise ei pea sa kuhugi ja avaldusi ka kirjutama ei pea. Eks hiljem paistab mis tööandja edasi teeb või ette võtab.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • K.
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 3 kuud tagasi #42325 lisas K.
Vastas K. teemas Palga muudatus
Aga mida võib tööandja ette võtta? Meil kehtestati kõigile palga langetus ja palgaseaduses on ju kirjas, et ühesuguse ametikohal peab olema ühesugune palk. Kas ta saab mind kuidagi mõjutada töölepingu muudatusele alla kirjutama?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • jana
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 3 kuud tagasi #42351 lisas jana
Vastas jana teemas Palga muudatus
kui töötaja nõus ei ole, siis peab tööandja töötaja koondama.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.