Sundimine

  • Siram
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 3 kuud tagasi #42514 lisas Siram
Sundimine lisas Siram
Mure seesugune, et jaanuarist pole mul olnud tööd, tööandja helistas mõni päev tagasi ja palus mul kirjutada lahkumisavaldus 1.aprilli seisuga...ajuvaba ju,siiamaani pole ma saanud firmalt mitte sentigi. Keeldusin lahkumisavaldust kirjutamast ja ülemus sai pahaseks :) kamandas mind tuleval neljap. kontorisse. Ütles et tal mulle raha maksta pole jne, et küll ta must lahti saab. Ta mainis midagi ka et põhipalga eest hakkan istuma kontoris oma töötunde. Mida soovitate öelda või teha?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • jah
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 3 kuud tagasi #42520 lisas jah
Vastas jah teemas Sundimine
soovitangi istuda siis seal kontoris, sest kui tööleping teil lõppenud/lõpetatud pole, siis oletegi nö kohustatud kokkulepitud tööajal (mis lepingus kirjas) alluma tööandja korraldustele ja täitma töökohustusi. Kui tööandjal teile tööd anda pole, siis pole see Teie süü ja kui ta teile eelnevate kuude eest sentigi maksnud pole siis võite ka anda lahkumisavalduse tööandja poolse lepingutingimuste rikkumise tõttu, saate taotleda riigilt ka hüvitisi sel juhul töötuna.
Tegelikult soovitan antud probleemiga pöörduda töövaidluskomisjoni poole nõu saamiseks, eks nemad oskavad juhendada, mida ette võtma peaksid ja kuidas.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.