töötelefon

  • midaveel
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 3 kuud tagasi #42537 lisas midaveel
töötelefon lisas midaveel
Tööandja mõtleb "kokkuhoiuks" juba igasugu vigureid välja. Nimelt on töötaja kasutusse antud töötelefon, mingit kirjalikku kokkulepet selle kohta vormistatud pole. Ei limiiti ega muud sellist. Pole isegi akti vastuvõtmise ja kasutamise kohta. Probleem järgmine, et veebruari kuu arve oli keskmisest mõnisada krooni suurem. Tehti kõnede väljavõte. Nägin seda ka ise ja enda kulutused olid ikka samad, mis varasematel kuudel. Komistuskiviks sai see et on tehtud paar kulutust (sõnumi ja kõne teenus) isiklikuks tarbeks, mis jäi tööandjale silma, need 2 asja on tema jaoks lubamatud toimingud töötelefoni kasutamise mõttes ja nõuab nüüd suuliselt, et ma kirjutaksin vabas vormis nõusoleku trahvi summa 300 krooni maha arvamiseks minu töötasust. teenuste kulu kokku oli 20 krooni.
Kas tööandjal on selleks seaduslik alus. Kuidas peaksin mina edasi käituma. Lähenesin probleemile viisakalt ja vabandasin antud kulutuste pärast ja olin nõus seletuskirjas eelnimetatud kulud hüvitama oma palgast. Selline vastus talle ei sobinud..
Palun aidake.
ette tänades.
töötaja

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.