töölt lahkumine

  • kadri
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 3 kuud tagasi #42581 lisas kadri
töölt lahkumine lisas kadri
mul on küsimus minelt olen haiguslehel ja mu tervislik seisund ei luba mul enam sellel töökohal jätkata ja tahan töölt lahkuta kas pean tooandjale ka mingi tõendi esitama oma tervise kohta või ei..ja kui kaua on tooandjal õigus mind kinnihoida.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 3 kuud tagasi #42582 lisas imelik
Vastas imelik teemas töölt lahkumine
Poolte kokkuleppel saab TL lõpetada ka päevapealt kui tööandja pole nõus kiire lõpuga siis arsti tõendiga oled vaba 5 päeva pärast kui tõendit ei esita siis 1 kuu etteteatamist.

TLS §76. Töölepingu lõpetamine poolte kokkuleppel
Poolte kokkuleppel võib töölepingu lõpetada igal ajal, kui üks pooltest esitab vastavasisulise kirjaliku taotluse ja teine pool annab lepingu lõpetamiseks kirjaliku nõusoleku.

§79. Määramata ajaks sõlmitud töölepingu lõpetamine töötaja algatusel
(1) Määramata ajaks sõlmitud töölepingu lõpetamisest teatab töötaja tööandjale vähemalt üks kuu ette. Katseaja kestel on töötajal õigus tööleping lõpetada, teatades sellest tööandjale kolm kalendripäeva ette.
(2) Kui määramata ajaks sõlmitud töölepingu lõpetamise põhjuseks on töö jätkamist takistav haigus, invaliidsus, haige või invaliidistunud perekonnaliikme hooldamise vajadus või õppima asumine, teatab töötaja lepingu lõpetamisest tööandjale vähemalt viis kalendripäeva ette. Samas korras võib töölepingu lõpetada ka naine, kes kasvatab alla kolmeaastast last.

§81. Töölepingu lõpetamise põhjuse tõendamine
Töölepingu lõpetamiseks § 79 2.lõikes ning § 80 1.lõike punktis 3 ja 2.lõikes ettenähtud alustel esitab töötaja tööandjale kirjaliku tõendi lepingu lõpetamise põhjuse kohta.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.