Avaldus par.82 kohta

  • Musumumm
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 2 kuud tagasi #42867 lisas Musumumm
Avaldus par.82 kohta lisas Musumumm
Saatsin avalduse Tööandjale, et koondada mind par.82 alusel al.11.05, kuid ta pole vastanud ja teatasin ka kirjalikult, et pole nõus tööaja vähendamisega, kuna majanduslikult ei on see mulle hetkel tulus, kuna vänemahüvitist saan ka vähem seoses täiskohaga tööl käimisel. Kas tööandjal on õigus minu avaldust mitte aktsepteerida?
Eelnev lugu oli selline:

17:46 18.04.2009 Musumumm kirjutas:
Tööandja edastas laua peale sellise Lisa TL-le: Ajavahemikus 1.mai-30.juuni kehtestatud osaline tööaeg 60% lepingujärgsest tööajast..
Tööinspektsiooni anti avaldus üle nende ütlemise järgi 16.aprill, minu lauale oli jäetud lisa 17.aprill.hetkel on põhipalk 9000.-, kas siis palk ka väheneb, või peab olema see neil eraldi välja töödud. Kas peaksin enne ära ootama tööinspektsiooni otsuse. Ja kui ma sellega nõus ei ole,mida siis teeksin. Kasvatan alla 1a.last ja olen vanemahüvitise kõrvalt täiskohaga tööl,tööandja tahab minust lahti saada ja lubas 1.juulist kindlalt koondada. Saatis mu 13.aprillist juba poolest päevast koju ja lubas ka vastavalt palka maksta poole aja eest. Koostasin vastavasisulise kokkuleppe, kuid sinna ta alla ei kirjutanud, seega käitub tööandja ebaseaduslikult või kuidas? Palun andke nõu, mida teha. Sellele edastatud teatele alla ei taha kirjutada ja omal soovil ka lahkumist tööandjale ei kingiks.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • h
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 2 kuud tagasi #42883 lisas h
Vastas h teemas Avaldus par.82 kohta
Pöördu tööinspektsiooni juristi poole.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.