Lahkumis avaldus

  • Grigoori
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 2 kuud tagasi #42945 lisas Grigoori
Lahkumis avaldus lisas Grigoori
Tere ma tahaks teada kuidas lahkumis avaldus välja peaks nägema kui tööandja rikub lepingut kas ma kirjutan siis lahkumis avaldusele et,lõpetada töö leping seoses tööandja poolse töölepingu rikkumisega.või kuidas

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • vendor
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 2 kuud tagasi #42956 lisas vendor
Vastas vendor teemas Lahkumis avaldus
§ 82. Töölepingu lõpetamine tööandja poolse lepingutingimuste rikkumise või tootmis- või töökorralduses tehtud muudatuste tõttu

(1) Töötaja teatab nii määramata kui määratud ajaks sõlmitud töölepingu lõpetamisest tööandjale vähemalt viis kalendripäeva ette, kui lepingu lõpetamise põhjuseks on tööandjapoolne lepingu tingimuste täitmata jätmine, mittenõuetekohane täitmine, töötingimuste oluline halvenemine §-s 6 sätestatud tööandja vahetumise tõttu või muudatused tootmis- või töökorralduses. Nendel juhtudel (§-d 64 ja 68) lõpetatakse tööleping niisuguste muudatuste rakendamise päevast.

(2) Määramata ajaks sõlmitud töölepingu lõpetamisel käesoleva paragrahvi 1. lõike alusel maksab tööandja töötajale hüvitusena tema kahe kuu keskmise palga. Määratud ajaks sõlmitud töölepingu lõpetamisel samal alusel maksab tööandja töötajale tema keskmise palga lepingu tähtaja möödumiseni, kuid mitte üle kahe kuu.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Grigoori
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 2 kuud tagasi #42957 lisas Grigoori
Vastas Grigoori teemas Lahkumis avaldus
aitäh vastamast aga ma ei saanud hästi teisest punktist aru mul on määramata ajaks leping ja tööandja rikub seda et,kui ma esitan lahkumis avalduse siis mul on õigus saada hüvitist.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • vendor
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 2 kuud tagasi #42958 lisas vendor
Vastas vendor teemas Lahkumis avaldus
kirjutad jah avalduse,kus viitad et soovid töölepingu lõpetada paragrahv 82 alusel,ning paned kirja ka asjaolud mille eest hüvitist soovid,ja kui suures ulatuses.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Grigoori
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 2 kuud tagasi #42959 lisas Grigoori
Vastas Grigoori teemas Lahkumis avaldus
kas sa äkki tead kust ma saaks paragrahvid leida et,neid vähe uurida

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • vendor
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 2 kuud tagasi #42960 lisas vendor
Vastas vendor teemas Lahkumis avaldus
riigiteataja.ee

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • h
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 2 kuud tagasi #42968 lisas h
Vastas h teemas Lahkumis avaldus
Loe töölepingu seaduse §82 ,sellest piisab. Tööandaja rikkumisi ei saa ju paragraafidesse panna.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.