Osaline tööaeg, puhkus ja puhkusetasu arvestus

  • Ella
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 1 Kuu tagasi #43097 lisas Ella
Tere, äkki keegi oskab vastata.
Alates 06.07 peaks mul algama graafikujärgne puhkus 28 kalendripäeva. Alates 01.06 on tööandja minuga kokkuleppel vähendanud minu tööaega ja töötasu 40%. Kas seoses sellega saan ma ka puhkust 40% vähem ja kuidas sellisel juhul arvestatakse puhkuse tasu?
Tänan

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 1 Kuu tagasi #43098 lisas imelik
Puhkust saad ikka 28 klp, puhkusetasu arvestus oleneb sellest kas oled jaan-juuni saanud ainult põhipalka või said ka lisatasusi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Ella
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 1 Kuu tagasi #43099 lisas Ella
Lisatasusid saanud ei ole. Küll aga olin kolme kuu jooksul kokku 12 päeva palgata puhkusel.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 1 Kuu tagasi #43101 lisas imelik
Palgata puhkus pole hetkel oluline. Kui oled jaan-juuni kuude eest saanud ainult põhipalka(kindel kuupalk sul) siis nüüd oleneb mis oli 60% tööaja määramise alus kui lihtsalt poolte kokkuleppel muutsite töölepingu punkte x ajaks siis puhkusetasuna säilitatakse hetke palka see sama 40% vähendatud kuupalka.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 1 Kuu tagasi #43102 lisas imelik
Samas lisan veel, et kuna 01.07. puhkuseseadus mis reguleerib ka puhkusetasu arvutamise korda enam ei kehti siis võib juhtuda, et minu eelnev vastus võib muutuda kui on teda juba uue TLS kohaselt puhkusetasu arvutamine.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Ella
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 1 Kuu tagasi #43105 lisas Ella
Töölepingu lisale ei ole veel alla kirjutanud, aga arvan, et see ikka toimub poolte kokkuleppel.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.