Osaline tööaeg

  • Minni
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 1 Kuu tagasi #43213 lisas Minni
Osaline tööaeg lisas Minni
Tere!

Tööandja tegi mulle ettepaneku osaliseks tööajaks mitteametlikult 03.06 (siis oli päris ülemuselt veel kinnitus saamata). Täna so.05.06 tehti mulle ettepanek osaliseks tööajaks, kuid, et tööaeg 0,5 ja seda tagasiulatuvalt juunist!
Kirjutasin avalduse täna, kus mainisin ära, et soovin tööajaks 60% praegusest tööajanormist ja seda alates 19.06, mitte 01.06 nagu nemad seda soovivad.
Kui ütlesin, et seaduse järgi saab 60% tööaega rakendada, kuna töömahtude vähenemisega. Siis üteldi mulle, et otseselt meil ei ole töömahtude vähenemine, vaid kulude kokkuhoid.
Kui tööandja ikkagi hakkab streikima, mis siis saada võib, kuna ei soovi TL lõpetada, sest olen 9-ndat nädalat rase!
Tänud vastuste eest juba ette ära:)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 1 Kuu tagasi #43216 lisas imelik
Vastas imelik teemas Osaline tööaeg
Tööandja tahab sinuga poolte kokkuleppel TL muuta aga mitte rakendada osalist tööega §68 alusel.
Kui sina ei nõustu tööandja poolsete TL muudatusega ja tööandja sinu ettepanekuga siis tuleks kolmas mõlemale poolele parim lahendus leida.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Minni
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 1 Kuu tagasi #43219 lisas Minni
Vastas Minni teemas Osaline tööaeg
Suured tänud sulle imelik:) Üritan ikka endale soodsamad tingimused saada, et tulevikku rohkem kindlustada

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Minni
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 1 Kuu tagasi #43225 lisas Minni
Vastas Minni teemas Osaline tööaeg
Äkki imelik oskad veel abiks olla. Kirjutasin tööandjale avalduse, kus tõin välja ka, et otsene ülemus tegi mulle ettepaneku suuliselt ja sellel kuupäeval. Nüüd aga ülemus ütles, et teeksin avalduse ja selle osa sealt ära kustutaksin, kus on kirjas, et suuliselt ja sellel kuupäeval.
Mul ei jää ju endale mingit tõendit, sel juhul, et tööandja tegi mulle suuliselt ettepaneku ja avalduselt loeks välja, et ma ise soovin osalist tööaega, kuigi see oli tööandja ettepanek.
Mida teha?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 1 Kuu tagasi #43231 lisas imelik
Vastas imelik teemas Osaline tööaeg
Kui sa ei taha avaldust ringi kirjutada siis ei kirjuta. Kui tahad siis kirjutad. Nii lihtne see ongi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.