Küsimus uue töölepinguga

  • Merle
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 1 Kuu tagasi #43319 lisas Merle
Kui kukub 1.juuli,kas ma saan õieti aru,et tööandja peab tegema ka uued töölepingud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Merle
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 1 Kuu tagasi #43320 lisas Merle
Vastas Merle teemas Küsimus uue töölepinguga
Ja minu töölepingus on praegu palgaks 12 100.-,kuid tööandja tahab 1.juulist panna minu palgaks miinimumi.Kas see on lubatud.Ja kui ei ole siis kuidas käituda.Kas saan nii teha et tööandja rikub lepingut ja mingi paragrahv on ka vist selle jaoks.palun aidake..

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Mari
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 1 Kuu tagasi #43331 lisas Mari
Vastas Mari teemas Küsimus uue töölepinguga
Ei pea tööandja muutma töölepinguid, aga on soovitav need üle vaadata ja uuendustega kohandada. Aga uus seadus ei anna kindlasti mingit õiguslikku alust, et palka vähendada. See käib nii ehk naa poolte kokkuleppel.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Merle
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 1 Kuu tagasi #43339 lisas Merle
Vastas Merle teemas Küsimus uue töölepinguga
Aga kui ma sellega nõus ei ole,et tema vähendab ja kui aru sain siis teeb ta nii ehk naa kuda siis käituda?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Mari
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 1 Kuu tagasi #43365 lisas Mari
Vastas Mari teemas Küsimus uue töölepinguga
Kui Sina nõus ei ole,siis on Sul õigus viiepäevase etteteatamisega lahkuda või siis ei kirjuta lihtsalt alla ning hiljem tööandjapoolse lepingu rikkumisega minna töövaidluskomisjoni, kuna tal puudub ka mõjuv põhjus Sinu vallandamiseks.Tea oma õigusi ja pea juristiga nõu.Mina teeksin niimoodi, kuna ebareaalne alus on palka vähendada üle poole võrra ja eeldada, et ma sellega nõus oleksin. Praeguse seaduse järgi on töötajal õigus vastavalt palga vähendamisele käia selle võrra vähem tööl, kuid kuidas nüüd uue seaduse järgi hakkaks olema, on veel suhteliselt ebaselge.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 1 Kuu tagasi #43366 lisas imelik

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.