Koondamine

  • Erik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 5 päeva tagasi #43691 lisas Erik
Koondamine lisas Erik
Tere, mulle anti juba kuualgul ette koondamis dokumendid(palk alandati poole peale ja ületunnid makstakse mustalt..ainult poole võrra), kirjutasin alla(kuna on juba uus töökoht valmis vaadatud), nüüd väidab tööandja ,et mina olevat öelnud juhatajale ,et jään tööle edasi, juhtaja aga eitab ,et on sellist asja öelnud, mis nüüd teha? Firma juhi sõnul on koondamine peatatud ja koondamis rahasid ei saa.Kas tõesti käib kogu asi väidete alusel,mind tiriti meelega ninapidi ja ma ei saa midagi nende vastu teha...või saab?

Palun andke nõu, ette tänades.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 4 päeva tagasi #43694 lisas .
Vastas . teemas Koondamine
mingid väited ei tähenda midagi. Kui sul on olemas allkirjastatud koondamisteade, aga tööandjal ei ole ühtki dokumenti, kus oleks sinu allkiri, et oled nõus edasi töötama ja koondamisest loobuma, siis on sul õigus nõuda koondamise lõpule viimist. Loevad allkirjastatud paberid, mitte kellegi suuline jutt.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Erik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 3 päeva tagasi #43702 lisas Erik
Vastas Erik teemas Koondamine
Tänan vastuse eest, kuid nüüd anti mulle teada kautselt, et kui jonnin, siis lastakse lahti enne koondamist. Mulle tundub, et minu ülemused on nagu väiksed lapsed. Kas nii võib teha, et kehtiva koondamislepingu asemel ütlevad ühel-päeval, et olen vallandatud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Minni
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 2 päeva tagasi #43706 lisas Minni
Vastas Minni teemas Koondamine
Vallandamiseks peavad ka ikka mingid põhjused olema. Mis on tööandja põhjused?
Päris nii ikka ei saa, et tööandja ütleb sulle, et sul homme pole vaja tööle tulla..

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • piret
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
15 aastat 1 Päev tagasi #43707 lisas piret
Vastas piret teemas Koondamine
Ei saa lahti lasta oma suva järgi. Ka saab nüüd vajadusel edasi kaevata, kuna lahtilaskmise põhjused on otsitud, et vältida koondamisrahade maksmist. Eks katsetatakse, et kuidas töötajad endaga mängida lasevad. Seaduslikku alust olla küll ei tohiks.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.