Palgata puhkus

  • Isik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 11 kuud tagasi #43813 lisas Isik
Palgata puhkus lisas Isik
Tere!
Kas see on seaduse poolt lubatud,et mind jäeti ülemuse poolt nädalaks ajaks palgata puhkusele.Mul on lepinguline täiskoht tööl.
Lisaks sellele enne seda,ütles ülemus mulle,et kuna ma pole 11 kuu jooksul palgalist puhkust välja võtnud,seega ma ei saa seda enam.Pisikese puhkuseraha pidi ülemus mulle tegema aga ta ei lubanud mind puhkusele ja pidin niiöelda puhkuse ajal tööl olema või oleks mind oodanud ehk koondamine võibolla.Samas ei saa ma ületundide eest ja nädalavahetustel töötamise eest kuigi mul kästakse seda teha.Mis võimalusi mul oleks ülemuse väljaandmiseks ja saaksin ma tema peale kaevata?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Isik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 11 kuud tagasi #43814 lisas Isik
Vastas Isik teemas Palgata puhkus
Et asi segaseks ei muutuks,mainin ka seda,et ülemus ise teavitas mind,et jättis mind palgata puhkusele nädalaks ega ei toimunud mingit puhkuse vormistamist.Mina ei saanud midagi sõna sekka öelda.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Usin mesilane
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 11 kuud tagasi #43817 lisas Usin mesilane
Vastas Usin mesilane teemas Palgata puhkus
Kui sina mingit sellekohast avaldust tööandjale ei esita, siis pead ikka tööle minema ja nö tööd ootama jääma sinna, kui tööd ei anta. Kodus istumine on ametlikult tööluus.
Nõu ja jõuga võib aidata tööinspektsioon.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • a
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 11 kuud tagasi #43828 lisas a
Vastas a teemas Palgata puhkus
kasutamata(saamata) puhkused tuleb selle aasta lõpuks väljavõtta.
Mingi segane värk selle tööandjaga.kindlasti mine tööle, sest ametlikku sooviavaldust või üldse avaldust pole sa kirjutanud.
Pigem tuleb enne palgata ära kasutada, kui just graafikus pole teisiti ja ootamatult palgata pole vaja.Kõik peab olema poolte kokkuleppega ja allkirjad-käskkirjad ka!!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • a
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 11 kuud tagasi #43829 lisas a
Vastas a teemas Palgata puhkus
sellist juttu puhkuse mitte saamise kohta kuulen elus esimest korda

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.