ylesytlemisteatis???

  • mait
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 10 kuud tagasi #44047 lisas mait
kas ülesytlemisteade (KOONDAMINE)tuleb kätte anda isiklikult ja kas pean ma ka alla kirjutama ,et olen selle kätte saanud voi piisab sellest kui tööandja selle lihtsalt tööruumis seinale riputab.näiteks riputas 04.09(reede õhtul)seinale ja teatises seisab ,et 03.10 kuulub minu töökoht koondamisele.MInu arust oleksin pidanud selle isiklikult kätte saama aga kuidas on see tegelikult.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 10 kuud tagasi #44050 lisas imelik
Vastas imelik teemas ylesytlemisteatis???
Sinu allkirja pole küll vaja aga seinale TL lõpetamise avaldus on ikka nadi tegu küll, ju tööandjal midagi karta kui isiklikult suhelda ei julge.

Lepingu lõppemise avalduse kehtivuse eelduseks on TsÜS § 69 lõige 2 alusel selle jõudmine
teise lepingupooleni. Tahteavaldus on kätte saadud, kui see on tahteavalduse saajale isiklikult teatavaks tehtud. Eemalviibijale tehtud tahteavaldus loetakse kättesaaduks, kui see on jõudnud tahteavalduse saaja elu- või asukohta ja tal on mõistlik võimalus sellega tutvuda.

TLS §95. Ülesütlemisavaldus
(1) Töölepingu võib üles öelda kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis ülesütlemisavaldusega.

TsÜS § 79. Kirjalikku taasesitamist võimaldav vorm
Kui seaduses on sätestatud tehingu kirjalikku taasesitamist võimaldav vorm, peab tehing olema tehtud püsivat kirjalikku taasesitamist võimaldaval viisil ja sisaldama tehingu teinud isikute nimesid, kuid ei pea olema omakäeliselt allkirjastatud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mait
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 10 kuud tagasi #44055 lisas mait
Vastas mait teemas ylesytlemisteatis???
seda muidugi ,et pole vaja minu allkirja seinale.Kuid tegelikult ju ei saanud ma reede õhtul seda teada saada,kui ppoleks teine töökaaslane helistanud.Ja samas poleks ka olnud ju siis etteteatamis aeg 30 päeva.oleksin ju ise alles esmaspäeval seda näinud.Et siis nii ,kuidas ma saan tõestada ,et ei saanud õigel ajal teada.ja samas kuidas tema saab tõestada et mulle teada andis kui allkirju pole vaja.aga noh kui seadus selline siis mis teha.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Helga
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 10 kuud tagasi #44088 lisas Helga
Vastas Helga teemas ylesytlemisteatis???
Mine töövaidluskomisjoni ja vaidlusta esitamine

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.