SMS

  • Mall
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 10 kuud tagasi #44073 lisas Mall
SMS lisas Mall
Minule on väga arusaamatu ülesütlemisavalduse esitamine SMS teel. Kuidas ma seda TL lõpetamisel näiteks kirjeldan ja kui näiteks töötaja hoopis hiljem ringi mõtleb? Kas ma pean 12 kuud SMS alal hoidma???

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 10 kuud tagasi #44074 lisas imelik
Vastas imelik teemas SMS
Aga Mall sa ei peagi SMS ülesütlemiseks kasutab ju, vana-hea paber meetod kaalub kõik üle! TL lõppeb ülesütlemiavaldusel määratud kuupäeval seda enam ei peaks eraldi kuskil kirjendama. Töötaja saab ülesütlemist vaidlustada 30 päeva jooksul alates ülesütlemisavalduse kätte saamisest.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 10 kuud tagasi #44075 lisas imelik
Vastas imelik teemas SMS
kasutab peaks olema kasutama

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Mall
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 10 kuud tagasi #44076 lisas Mall
Vastas Mall teemas SMS
Töölepingu võib üles öelda kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis ülesütlemisavaldusega (faks, e-kiri, SMS vm). Tööandja peab ülesütlemist põhjendama. Ülesütlemist peab põhjendama kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis.
Ma pooldaks samuti apberkandjat.Aga kui töötaja tõesti saadab mulel oma soovi SMS teel.Kuidas siiss eda kirjeldada Tl lõpetamiseks jne.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 10 kuud tagasi #44082 lisas .
Vastas . teemas SMS
siis tee töötajale selgeks, et ta peab olema võimeline seda SMS-i ka vajadusel välja trükkima. Uurigu enne ikka, kas tema mobiilioperaator on üldse võimeline seda tegema. Ja mis selline teenus ka maksta võib.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.