kadunud tööraamat

  • Liis
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 9 kuud tagasi #44369 lisas Liis
kadunud tööraamat lisas Liis
töölepingu lõppedes tööandja lihtsalt väljastas uue tööraamatu.nyyd väidab ,et ma pole talle vana raamatut viinudki.ometigi tegin seda.koige kummalisem on see ,et kui ta arvas ,et mu tööraamat on kodus ,miks ta ei kysinud seda minult.olen seal samas firmas ennegi töötanud.ei teagi mis teha.tean, et tööraamat kindlasti nende käes aga ajavad oma joru ,et otsi kodust.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 9 kuud tagasi #44372 lisas imelik
Vastas imelik teemas kadunud tööraamat
Kui tööraamatu üleandmisel pabereid ei vormistatud siis ei saagi kumbki pool kindel olla kummal õigus.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • liis
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 9 kuud tagasi #44373 lisas liis
Vastas liis teemas kadunud tööraamat
aga kas yldjuhul tehakse see paber ,et tööraamat antud tööandja kätte?ma ju ka ei mäleta see kolm aastat tagasi.aga minul endal seda paberit kyll ei ole.siis vast polegi midagi teha.nii et jäängi oma tööraamatust ilma.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • verts
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 9 kuud tagasi #44374 lisas verts
Vastas verts teemas kadunud tööraamat
Kui vanas tööraamatus hakkavad kanded peale 31.12.1998, siis pole vaja kurvastada. Sisestamiseks vajalikud andmed on olemas ka andmebaasides. Kui aga staaži on rohkem siis peaks uus tööraamat sisaldama ka eelmiseid töökohti ehk praegune tööandja oleks pidanud väljastama sulle dublikaadi, mitte uue tööraamatu ja sinna sisse kandma ka eelmised töökohad (tõendite alusel eelmistelt tööandjatelt).

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.