Ülemus loeb minu isikliku MSN-i

  • Usaldusväärne
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 8 kuud tagasi #44437 lisas Usaldusväärne
Ülemus loeb minu isikliku MSN-i lisas Usaldusväärne
Kas ülemus võib lugeda töötaja isikliku MSN-i väitega et see on tema arvuti? Mina tunnen ennast kui alsti kistuna.
Andke teada, kuidas peaks toimima.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • aga
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 8 kuud tagasi #44447 lisas aga
kui sa tööarvutit kasutad töövälise tegevuse jaoks, siis..... - mille üle sa protestid?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 8 kuud tagasi #44455 lisas .
aga miks sa jätad oma MSN-i lahti teistele lugeda?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • M
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 8 kuud tagasi #44457 lisas M
Minuteada ei ole keelatud tööl kasutada ei msn-i (kui see ei sega tööd) kui ka isiklikku e-maili.
Tõesti miks jätta lahti isiklikud infokanalid töö arvutis? Olen ise olnud tööl ülemuse alluvuses, keda huvitas kõik alluvate eraeluga seonduv. See on lihtsalt äärmiselt ebameeldiv kuid mitte tööseadusega piiritletud. Kui ikka töötaja pidevalt mesn-is oma sõpradega suhtleb, hakkab see kindlasti ka töökvaliteeti mõjutama. Töötajal soovitan vaadata üle oma msn-i seaded, et mitte võimaldada teksti kopeerimist, mitte salvestada salasõna jne.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • tööandja
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 8 kuud tagasi #44469 lisas tööandja
Vastas tööandja teemas Ülemus loeb minu isikliku MSN-i
mina kirjutasin sellised asjad töösisekorda sisse, mitte mingi seadus seda ei keela,et mina tööandjana ütlen millal, missugusel otstarbel töötaja arvutit võib kasutada

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Usaldusväärne
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 7 kuud tagasi #44841 lisas Usaldusväärne
Vastas Usaldusväärne teemas Ülemus loeb minu isikliku MSN-i
Uurisin pisut asja ja tegelikult on nii, et ei ülemus ega keegi teine tohi sinu msn-i lugeda,isegikui see on ametlikult keelatud. Kui väga tahaks, võiks selle eest ülemust isegi trahvida.Kuna ta ei kugenud neid minu töö arvutis , vaid omas kodus! See on sama hea kui ta tuleb sulle külla ja uuriks pisut su pesu kapppi. Aga kui tal muud teha pole, siis nüüd tean ja panen veel vürtsikamalt.
Tundgu siis mõnu,JA las ila tilgub.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 7 kuud tagasi #44842 lisas .
ehk paned siia teistele ka teadmiseks kirja, mis seadusele selline väide toetub?

Üldse ei saa tegelikult aru, kuidas saab ülemus omas kodus sinu isiklikku arvitit uurida? Mis sa omast arvutist ülemusele koju siis viid? Või kasutasid lobisemiseks ülemuse kodust arvutit? Ehk seletad pisut täpsemalt, millega siis tegu, kui tegemist polnud tööarvutiga.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.