töögraafik ja õppepuhkus

  • Sanna
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 8 kuud tagasi #44438 lisas Sanna
Tere, minul on selline küsimus:
käin töö kõrvalt õhtukoolis põhiharidust saamas, 1x nädalas. Kas töötajal on õigus see minu normtundidest maha arvata.20 päeva saan ka tasu asutusest. NT normtunnid on nädalas 35h ja tööandja arvutab siit maha 8 h. Ehk siis nädalas töötan 27h + 8h koolis. Ja samas küsin juba ka ette ära, kui olen koolis käinud 20 päeva ära, kas siis on õigus mul nõuda ikka 35h nädalas või kuidas?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Pisi
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 8 kuud tagasi #44444 lisas Pisi
Vastas Pisi teemas töögraafik ja õppepuhkus
Kui sul on lepingus kirjas 35h nädalas ja sellest oled reaalselt kohal ainult 27h, siis tööandja ei pea maksma sulle 8h eest raha, kui sa reaalselt seda välja teeninud ei ole. Kool on sinu isiklikelu ja väga hea, et tööandja on nõus sellega, et seal käid. Pluss tööandjale. Tasu saad töökohast, ikka töötatud aja eest. Koolis õppimine ei kuulu töötatud aja sisse

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Pisi
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 8 kuud tagasi #44445 lisas Pisi
Vastas Pisi teemas töögraafik ja õppepuhkus
õppepuhkuse korral maksab tääandja sulle raha.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • ann
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 8 kuud tagasi #44446 lisas ann
Vastas ann teemas töögraafik ja õppepuhkus
tööandja maksab ainult seadusejärgse õppepuhkuse eest ja kooli tõendi alusel.Uuri täiskasvanute koolitusseadusest - kui palju aja eest ja kui palju.Tõesti tasub olla õnnelik, et tööandja võimaldab sul koolis käia, kui sa rahaliselt ei taha kaotada, siis ehk on võimalik teha graafik sinu kooliskäimist arvestades ja 35-tunnisena(kui ise muidugi jõuad).

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Nele
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 7 kuud tagasi #44849 lisas Nele
Vastas Nele teemas töögraafik ja õppepuhkus
Jälle sama teema. Kas siis ma ikka võiks nõuda 35h nädalas kui jõuan? kas ka siis kui tööpäevad on pikemad kui 8h.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.