Meili teel vallandamine

  • T.
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 8 kuud tagasi #44576 lisas T.
Alustasin tööd uues asutuses uue kollektiiviga (kõik töötajad olid uued, sest asutus alles avas oma uksed)Olin seal töötanud umbes 2 nädalat, siis saatis tööandja meili, et nad ei vaja enam mu teenused ja tänasid abi eest. Töölepingut polnud veel sõlmitud. Kas mul on üldse õigust nõuda töötatud aja eest tasu või pean leppima tänuga?
Aitäh vastajatele!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 8 kuud tagasi #44577 lisas imelik
Vastas imelik teemas Meili teel vallandamine
Ikka on õigus tehtud töö eest tasu nõuda.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • verts
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 8 kuud tagasi #44595 lisas verts
Vastas verts teemas Meili teel vallandamine
Tunnistajad ju olemas ja e-mail, et oled töötanud seal, iseasi on töötasu suurus. Kuid isegi kui tööandja tahaks vähendada kokkulepitud summat, on sul olemas trump, et kuna kirjalikku tõendit kokkulepitud töötasust pole, siis makstakse sulle tavaliselt sellise töö eest saadavat keskmist töötasu. Teiseks peaks ikka tööandja panema ka § kirja, et lõpetab katseaja ebarahuldava tulemuse tõttu. Siis saad töötukassast (kui muidugi ka teised tingimused täidetud nagu tööstaaž 12 kuud eelneva 36 kuu jooksul)töötuskindlustushüvitist.Kui tööandja tahab sulle vaid tänukirja anda, ilma töötasuta, mine töövaidluskomisjoni. Sa ei pruugigi olla esimene ja viimane , kellele tünga on tehtud niimoodi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • T.
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 8 kuud tagasi #44596 lisas T.
Vastas T. teemas Meili teel vallandamine
Tänud asjaliku kirja eest, ent suures vihahoos kustustasin kõik selle firma poolt saadetud kirjad ära, kuid jätsin alles vallandamis kirja ja kõik mis järgnesid sellele. aga kas tööandja üldse peab seda ilma lepinguta inimese vallandamist üldse kuhugi kirja panema või saab ta ka vaikselt ära nihverdada? töövaidluskomisjoni ei julge minna kuna kardan vb kaotada.või äkki oligi asi selles et mina polnud piisavalt pädev vms.
Tänud vastamise eest!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mann
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 8 kuud tagasi #44618 lisas mann
Vastas mann teemas Meili teel vallandamine
kardad kaotada-kahtlane !!töövaidluskomisjon ikka töölise ,töötegija poolt-mul seetõttu mitu võitu

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 8 kuud tagasi #44620 lisas imelik
Vastas imelik teemas Meili teel vallandamine
TVK on töövaidluste lahendamiseks mõlema poole jaoks mitte ainult töötaja poolt ei ole nad.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.