uus omanik

  • Marge
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 8 kuud tagasi #44675 lisas Marge
uus omanik lisas Marge
Olen lapsehoolduspuhkusel ja enne puhkusele jäämist olin palgata puhkusel kuna pood kus töötasin pandi kinni. Ülemusega jäi jutt, et kui laps ära on sündinud siis annan neile teada, et siis võtan end töölt lahti, et nad saaksid firma päriselt likvideerida. Peale lapse sündi siis saatsin firma raamatupidajale maili kus teatasin, et laps sündinud. Sellele kirjale ma vastust ei saanud. Nüüd paar nädalat sellest möödas ja mailisin ülemusele kus teatasin, et raamatupidajalt pole vastust saanud ja milles probleem. vastuseks tuli mail, et firmal juba 4 kuud uus omanik ja tema mind aidata ei saa. Mis seisus ma siis nüüd olen? Minuga pole vana ülemus lepingut lõpetanud.Kui poleks ise temaga ühendust võtnud ei teaks ma ka seda, et firmal uus omanik on. Uue omaniku kontakti leidsin netist ja saa ka ainult firma registreerimis aadres. Mida peaksin tegema või kuidas käituma?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Maiekas
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 8 kuud tagasi #44676 lisas Maiekas
Vastas Maiekas teemas uus omanik
Sellisele küsimusele saad sa paremini vastuse mõne juristi käest.Hetkel tuleks uurida omaniku vahetuse tingimusi ja kas ettevõte on jätkuvalt tegutsev. Kui uus omanik on nn tankist:))siis pole asi päris puhas. Aga sa oled praegu ju lapsehoolduspuhkusel ja ei peagi lepingut lõpetama.Ole rahulikult ettevõtte hingekirjas.Aga kindlasti uuri juristi käest.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.