tere

  • egne
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 7 kuud tagasi #44774 lisas egne
tere lisas egne
selline jutt: Isa jäi lapsehoolduspuhkusele ja mina soovisin tööeasuda. Töötasin kaupluse juhatajana enne dekreeti jäämist. Nüüdseks on uus regioonijuht kes teatas, et ma pean tööle asuma müüjana,uurisin asja ja sellist õigust neil pole. nad peavad võimaldama minu ametikoha tagasi. Kui ma seda Regioonijuhile ütlesin vihastas ja andis mõista, et ma kaua selles firmas ei tööta.Mul on 5-e kuune laps. mida nad saavad teha , kas mind vallandad?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 7 kuud tagasi #44779 lisas imelik
Vastas imelik teemas tere
No vallandamist ei saa ka päris välistada(tööluusid,vargus vms. sinust tulenev põhjus annab õiguse vallandamiseks küll) aga TL lõpetamise põhjus ei saa olla kindlasti see, et soovid TL-s kokkulepitud tööle asuda või, et sul väike laps. Kui koondamiseks peaks minema siis tuleb sind eelista, sest sul alla 3-aastane kasvatada.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • egne
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 7 kuud tagasi #44790 lisas egne
Vastas egne teemas tere
Ja kas nad saavad ähvardada/manipuleerida palgaga. Mul töölepingus kindel palk ja lisatasude kohta öeldi , et neid ei saa ma kindlasti, aga kui ma oleks nõus olnud müüja ametiga, siis oleksin saanud ka lisatasu. Aga praegusel aja pole neil millegipealtmaksta. Olen kindel , et raske saab olema, aga tänan juba ette ära nõuannete eest.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 7 kuud tagasi #44791 lisas imelik
Vastas imelik teemas tere
Ma ei tea mida mõtled ähvardada/manipuleerida alla aga loomulikult võidakse sulle teha ettepanek töötasu vähendamiseks või veel muudki, otsutama pead sina millega oled nõu millega mitte reeglina aga saab töölepingus kokkulepitut muuta vaid poolte kokkuleppel.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • egne
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 7 kuud tagasi #44806 lisas egne
Vastas egne teemas tere
Ja selline küsimus veel- kas läbi kaamera on lubatud trahve ja hoiatusi teha (töölepingus pole mingit märget kaamerate kohta)?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 7 kuud tagasi #44807 lisas .
Vastas . teemas tere
mismoodi käib trahvi tegemine läbi kaamera??? Aga kui sa mõtlesid, et kas tööandjal on õigus paigaldada kaameraid, siis jah, on küll.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • egne
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 7 kuud tagasi #44810 lisas egne
Vastas egne teemas tere
Meile paigaldati kaamera ja läbi selle nad teevad trahve. Lihtsalt kui neile ei meeldi miskit siis helistatakse ja 20 lt trahvi (n. Kui ei tegelenud kliendiga piisavalt).

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.