Tere

  • egne
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 7 kuud tagasi #44775 lisas egne
Tere lisas egne
Mida teha?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Mai
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 7 kuud tagasi #44776 lisas Mai
Vastas Mai teemas Tere
Ma kujutan ette kuidas regioonijuht juba lootis enne Teie lapsehoolduspuhkusele minekut, et kulud vähenevad.
Kas Teie asemele võeti ka asendaja?
Koondada ja lahti lasta Teid küll ei saa.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • verts
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 7 kuud tagasi #44788 lisas verts
Vastas verts teemas Tere
Minu arust saab koondada peale LHP-lt tööle naasmist ja seda siis, kui see ametikoht, kus väikelapse vanem töötab, kaob täielikult ja sellel ametikohal oligi tema üksi töötamas, ehk kellegi teisega ei jaganud tööd (kaupluse juhataja ja regioonijuht on erinevad ametikohad). Teiseks pakutakse teist tööd müüjana, mida ta ei soovi teha. Koondamine võib küll ees terendada.Kui aga samas ettevõttes on veel kaupluse juhatajaid, siis peab minema see, kellel pole väikelast (alla 3.a last).

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • egne
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 7 kuud tagasi #44796 lisas egne
Vastas egne teemas Tere
Ei rohkem juhatajaid pole. Regioonijuht Tallinnas ja mina Kaupluse juhataja Tartus. Algul kui müüja kohta pakuti, siis öeldi, et juhatajat pole vaja ja kui ma asja uurisin ei olnud nõus ja teadsin, et mul on õigus oma ametikohale. Sellepeale vihastati ja öeldi ei mingit koondamist vaid töötate oma töölepingu järgi ja lisatasusid ei saa. Ja ma naguinii kaua ei tööta- see vihje, et nad tahavad minust lahti saada. Vanemmüüja, kes mind asendas on kõik endised töötajad lasknud vallandada. Ja kuna ma nüüd siis tööle asun saab vanemmüüjast müüja ja eks see neile ei sobigi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.