mida rääkida töötukassas

  • oliver
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 7 kuud tagasi #44871 lisas oliver
Lähen teist korda töötukassasse, kui tööotsja siis. Mida ma oma ametnikule räägin- olen otsinud tööd jne. Ma ei tahaks nagu näkku ka valetada. Midagi ma olen otsinud, aga kooli kõrvalt on suht raske saada kuhugi, kui veel töökogemust ka pole. Mida soovitate?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Raili
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 7 kuud tagasi #44954 lisas Raili
Vastas Raili teemas mida rääkida töötukassas
Ära muretse, nad seal õnnelikud kui klient võimalikult ruttu lahkub. Ütle, et vaatad regulaarselt internetiportaale ja sellest piisab täielikult.

Ma ise Tallinnas töötuna arvel (juba mitu korda ametniku juures jutul käinud) ning vähemalt seal on alati meeletud järjekorrad. Isegi hea tahtmise korral ei ole ametnikul aega (st. ei ole võimalik) kliendiga rääkida ja tema mure kuulata. Nad võtavad allkirja, et oled kohal käinud ning muu ei ole oluline.


´´´´´´

Soovisin küsida infot koolituskaardiga pakutavate koolituste kohta. Ametnik vastas: "Lugege meie kodulehelt. Seal on koolituspakkujate nimekiri üleval ja valige koolitus välja". Ei täpsustatud, kus kohas see link on (OK, tegelikult suudan ise ka trükkida www.tta.ee ja seal natuke surfata, aga asi on põhimõttes ja selles, et neil pole üldse aega) ega selgitatud edasist tegevust sobiva koolituse leidmisel (no, ma ju suudan ise ka koolitajatele helistada ja seejärel täiendavat infot töötukassa lühinumbrilt küsida).
Vot see on tegelik elu!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.