tööaeg

  • Saima
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 6 kuud tagasi #45053 lisas Saima
tööaeg lisas Saima
Kui olen seni töötanud kahe vahetusega ja nüüd tahetakse viia tootmine kolme vahetusse, kas ma pean sellega nõustuma? Kui ei nõustu, mis saab edasi?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 6 kuud tagasi #45056 lisas imelik
Vastas imelik teemas tööaeg
Kui ei nõustu siis pead lahkuma omal soovil, sest tööandja võib töökorraldust muuta kui see aitab tal ellu jääda, vaevale, et sul on töölepingus kirjas, et töö on kahes vahetuses.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • saima
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 6 kuud tagasi #45090 lisas saima
Vastas saima teemas tööaeg
Minu tööleping on sõlmitud juba kaheksa aastat tagasi, kui töö toimus ainult ühes vahetuses. Töölepingus on kirjaws tööaeg 7.00-15.30. Nendel neljal viimasel aastal, kui olen töötanud kahes vahetuses, pole töölepingut muudetud. Ei ole mina seda nõudnud ja ka tööandja pole sellele tähelepanu pööranud. Ja kui mul on tööleping tööajaga 7.00-15.30, kas ma saan nüüd kolme vahetusega tööst keelduda?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 6 kuud tagasi #45093 lisas .
Vastas . teemas tööaeg
no kui sul töölepingus niimoodi kirjas, siis saad nõuda jah sellist tööaega, nagu lepingus kirjas, aga tõenäoliselt leitakse siis ikkagi võimalus sinuga leping lõpetada ja võtta sellele kohale inimene, kes on nõus tööd tegema vastavalt ettevõtte vajadusele.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • ann
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 6 kuud tagasi #45095 lisas ann
Vastas ann teemas tööaeg
Olen ise ka sellises seisus olnud ja kindlasti on tehtud vahepeal muutus lepingus - lisana, mida ei mäletagi enam.Alustasin ka kunagi 1 vahetusega ja nüüdseks on töö juba 4 vahetuses.Muidugi on võimalus lisad tagantjärele väljanõuda, aga see ei muuda olukorda, kui tööandja leiab, et 3 vahetuses töötamine on tootmisele kasulikum.Teine võimalus on loobuda tööst ja leida uus amet.Muide 3 vahetust ON kergem kui 4 vahetust.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.