Õppepuhkus

  • Riina
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 6 kuud tagasi #45130 lisas Riina
Õppepuhkus lisas Riina
Seaduses on kirjas, et tööandja peab tagama 30 päeva KALENDRIAASTAS õppepuhkust ja 20päeva eest maksma. Siit küsimus 1.kas maksma peab ka ikka 20päeva eest KALENDRIAASTAS või õppeaastas?
2. Kui mul on nädalas normtunniks 35 ja käin omandamas põhiharidust kaugõppe vormis, kas siis koolipäevad ehk õppepuhkus arvutatakse 35 tunnist maha? (NT. 35 tundi nädalas, ühe päeva käin nädalas koolis 8h, siis tegelikult töötan 27h ja 8 h läheb koolipäevana e.õppepuhkusena kirja).
3. aga kui ma ise tahan ja jõuan käia koolis ja töötada 35 h kas siis seda võiksin teha. Ja kas siis ei tohiks ma küsida õppepuhkust?
4.Kuidas arvutataks ületunde? Kui lepingus on kirjas 35h nädalas ja summeeritult 3 kuu peale, kas siis tööandja võib aluseks võtta 40 tundi. Nii nagu on riiklik normtunnid.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • molli
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 6 kuud tagasi #45136 lisas molli
Vastas molli teemas Õppepuhkus
1) kalendriaastas
need 20 päeva käid ju 5 kuuga ära (4 päeva kuus)ja ülejäänu (õppeaasta on ju pikem)pead ju nagunii käima ilma õppepuhkuseta
ületunnid käivad sinu tl kokkulepitud tundide järgi,kui seal on nädala tunnid 35 siis, üle selle on juba ületunnid

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.