mure

  • Kristiina
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 6 kuud tagasi #45134 lisas Kristiina
mure lisas Kristiina
Tere! Olen rase. Mind üle viidi teisele töökohale, kus on märgatavalt külmem, ei ole kohta kus saab puhata (avatud boks kaubanduskeskuses, lõunakohta ise organiseerisin (endine töötaja oli ilma lõunata). Rasedusest teatasin kaks nädalat ette, lootusega, et endisel kohal jään edasi töötama ja parimatega tingimustega. Küsite, miks just mind üle viidi?! Vist,ei oska ma nii võlts olema, vaidlen vastu, kui see olukord vajab(tavajuhtudel, kui ennast kaitsta). Nüüd kui tööandja kuulsis ,et võib olla plaanis mul haiguselehe võtta, hakkas ähvardama, et niisama see sulle ei lähe läbi. Minu teada, tühi sõnad,tööandjal on õigus vallandada ainult sel juhul, kui haiguslehe periood ületab 4 kuud aastas. Ausalt, ei taha üldse haiguslehe võtta, aga samas, kui tööandja ei täita oma kohustusi... Siin juba tuleb ennast ja oma lapsest ise muretseda.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 6 kuud tagasi #45135 lisas imelik
Vastas imelik teemas mure
Räägi oma arstiga on võimalik taotleda tööandjalt terviseseisundile vastava töö andmist või kergemale kohale üleviimist, selle puudumisel aga pead ikkagi haiguslehele jääma.
www.haigekassa.ee/kindlustatule/hyvitised/yleviimine

Raseduse pärast haiguslehele ei kehti see 4 kuud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.