puhkuserahad

  • Piret
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 6 kuud tagasi #45141 lisas Piret
puhkuserahad lisas Piret
Arst väljastas mulle 3. septembri seisuga kergemale tööle üleviimise lehe. Kuna firmal polnud kergemat tööd anda, keeldusin ajutiselt tööülesannete täitmisest. Tööandja soovis, et käiksin tööl veel niikaua kui uus töötaja saab tööle asuda ja palus esitada avalduse, et olen nõus töötama 18. septembrini (graafiku järgi pidi olema minu tööpäev). Hiljem muutis aga tööandja töögraafikut nii et mu viimaseks reaalseks tööpäevaks jäi 15. september (16, 17 ja 18 september jäid vabaks). Kas puhkuserahade arvestamisel tuleks nüüd lugeda septembrikuu tööpäevade arvuks 15 või 18?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 6 kuud tagasi #45142 lisas imelik
Vastas imelik teemas puhkuserahad
puhkuserahadel pole tööpäevadega mingit pistmist.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 6 kuud tagasi #45143 lisas imelik
Vastas imelik teemas puhkuserahad
sept.kuu kalendripäevadest lähevad maha vaid need kalendripäevad mil olid töövõimetuslehel.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Piret
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 6 kuud tagasi #45145 lisas Piret
Vastas Piret teemas puhkuserahad
Kergemale tööle üleviimise lehele tuleb teha märge ju tööandjal, mis kuupäevast alates rase keeldus töökohustuste täitmisest. Minu esitatud avalduse järgi oleks ma pidanud 18. septembrini tööl käima ja töövõimetuslehele oleks jäänud alates 19. septembrist. Samas muutis aga tööandja töögraafikut nii et reaalne viimane tööpäev oli 15. september. Kas tööandjal oli õigust panna need kolm päeva (16-18 sept.) kirja tööpäevadena kui minu tööpäevi enam nende päevade sisse ei jäänud ja kas poleks pidanud tööandja mind vabastama töökohustuste täitmisest alates 16. septembrist?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 6 kuud tagasi #45155 lisas imelik
Vastas imelik teemas puhkuserahad
Mis kuupäevast siis tegelikult sünnituslehele jäid, 19 jah? Noh teil oligi ju selline kokkulepe järelikult maha lähevad päevad alate 19-st, mida siin enam protestida, kui siis vaid töötasu osas võiks norida mida nõuda töö mitte andmise eest.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mp
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 5 kuud tagasi #45188 lisas mp
Vastas mp teemas puhkuserahad
mis te septembri päevadega üldse jagelete? rasedus-sünnituspuhkust maksab haigekassa eelmise kalendriaasta järgi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 5 kuud tagasi #45192 lisas imelik
Vastas imelik teemas puhkuserahad
Eeldan, et küsija küsis puhkusetasu kohta aga mitte rasedus-sünnituspuhkus sünnitushüvitise raha kohta.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.