KOONDAMINE

  • pets
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 5 kuud tagasi #45247 lisas pets
KOONDAMINE lisas pets
seis siis niisugune et tahetakse mind koondada.olen firmas töötand juba üle20 aasta.kas nö eelisjärjekorras ei peaks kondama neid keson näiteks tulnud aasta tagasi tööle?JA teine küsimus-kui mind koondatakse kas siis minu asemele võib pakkuda tööd teisle isikule või peab tööandja ikkagi mulle esimesena pakkuma?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • a
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 5 kuud tagasi #45250 lisas a
Vastas a teemas KOONDAMINE
eelis tööle jäämisel on ainult kuni 3 aastast last kasvataval vanemal, rasedal ja töötajate esindajal.Staaži mõttes on kõik võrdsed.
Kui koondatakse, siis kaob konkreetne töökoht, uue saab asemele võtta, kui muutuvad töökohustused ja seega peaks olema ka ametinimetus teine.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 5 kuud tagasi #45251 lisas .
Vastas . teemas KOONDAMINE
uue TLS järgi ei kao enam töökoht. Võib koondada ühe inimese ja tema asemele võtta uue inimese. Ei pea enam ametinimetust ja ülesandeid muutma.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • komm
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 5 kuud tagasi #45258 lisas komm
Vastas komm teemas KOONDAMINE
Minu arust on uue TLS-iga just vastupidised lood. Mitte töölist ei koondata vaid töökoht kaob ja selle pärast koondatakse töötaja. Seega on ühe töötaja koondamine ja tema asemele sama ameti peale uue töötaja võtmine vale.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 5 kuud tagasi #45259 lisas imelik
Vastas imelik teemas KOONDAMINE
Isiklikule arvamusele on hea sul ka seaduslik tugi leida, mõtetu niisama kommida.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.