kas tööandja toimib õigesti

  • kelli
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 5 kuud tagasi #45423 lisas kelli
Olem mures oma lapse lasteaia kasvataja pärast. Inimene tuli kunagi tööle asendajaks lapsehooldusel oleva töötaja asemele. Eelmisel aastal käis lapsehooldusel olev töötaja kirjutamas avaldust, et ei tule enam tööle. Vahepeal oli läinud ka teine kasvataja lapsehooldus puhkusle (mitte see asendaja) ja ka tema asemele võeti asendaja.nüüd on olukord selline , et tagasi tuleb see kasvataja kes läks viimasena lapsehoolduspuhkusele. Ära on aga sunnitud minema kasvataja kes tuli selle kasvataja asemele kes käis ja kirjutas avalduse, et ta ei tule enam tööle. Juhataja ütleb, et alles jääb aga viimasena tulnu, sest tema läks sügisel ülikooli õppima. Teine kasvataja on keskharidusega ja samuti läbinud nõutud kursuse. Ja kas nii ongi siis nüüd õige, et lahkuma peab inimene kes tuli asendama inimest kes enam ei soovinud seal asutuses töötada. Jutt sai keeruline, aga ehk oskate nõu anda, sest inimene kes lahkuma peab on fantastiline ja lastest on kahju kui nad sellisest kasvatajast ilma jäävad.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 5 kuud tagasi #45424 lisas imelik
Vastas imelik teemas kas tööandja toimib õigesti
Noh aga mida teie siis selleks teinud olete, et fantastiline töötaja jääda saaks? Ja kuidas tead sina lapsevanem kes on kelle asendaja ja mis tähtajaga TL kasvatajatel on?
Kui aus olla siis see pole üldse lapsevanema asi ja kui to lahkuv fantastiline kasvataja tunneb, et talle tehti ülekohut on tal õigus pöörduda kohtusse.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kelli
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 5 kuud tagasi #45425 lisas kelli
Vastas kelli teemas kas tööandja toimib õigesti
Olen lapsevanem ja sama maja töötaja. Ja on ikka minu asi küll! Kui mul on valida kas minu last kasvatab kasvataja keda lapsed armastavad või kasvataja kellega lapsed ei taha olla. Ja sellepärast küsisingi, et kas on mõtet asja edasi ajada või on kõik seaduslik. Ei ole vaja nii sapine olla!!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 5 kuud tagasi #45428 lisas imelik
Vastas imelik teemas kas tööandja toimib õigesti
Sapine pole siin keegi olnud.
Teadmata täpset olukorda on võimatu kõrvalisel isikul öelda kas kõik on seaduslik või mitte, tal ehk lepingu tähtaeg kukkumas, koondamisel tuleb ehk seda teist eelistada jne.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.