Töölepingu lõpetamine

  • Liis
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 3 kuud tagasi #45661 lisas Liis
19. veeb kirjutasin avalduse TL lõpetamiseks. Öeldi et kuni ühe kuu saavad tööl kinni hoida. Nii, märtsi esimene nädal käisin tööl, seejärel olin 8-12 märtsini puhkusel. Selle eest sain puhkusetasu. 12.märts käisin tööl ja öeldi et tööleping on lõpetatud. Anti tööraamat tagasi. 15. märts tuli koju kiri, kui suur on lõpparve ja palk ning 2010 a saamata jäänud puhkusetasud, summas üle 4000 kr. Kuid 16. märtsil kanti mulle pangaarvele 1800 kr, selgituseks oli lõpparve. Küsisin töölt kas neil ikka kõik õieti makstud. Selle peale vastati et jah kõik on õige, et nemad peavadki ainult lõpparve maksma ja puhkusetasusid nemad ei maksa.
Ei ole ise selle asjaga nii kursis, aga kui suur peab lõpparve olema, kas minu lõpparve suurus peaks olema sama suur kui selle 1 nädala palk mis tööl käisin.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 3 kuud tagasi #45662 lisas .
Vastas . teemas Töölepingu lõpetamine
ei ole võimalik niimoodi vastata, kui suur peaks olema lõpparve. Võimalik, et kuna sa märtsis puhkasid ja said ka puhkustasu kätte, siis ei olnudki sul enam kasutamata puhkuse jääki, mida firma oleks pidanud TL lõppedes kompenseerima. Täpsemalt pead ikka oma firma raamatupidajalt küsima.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.