eurost

  • Malle
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 3 kuud tagasi #45696 lisas Malle
eurost lisas Malle
Huvitav et kus portaalis saab seoses euro tulekuga küsimusi esitada? Mind ikka huvitab, et kui 1.01.11 peaks euro tulema jne... et noh siis ümber arvestades saaks keskmine eestlane palka kuus kätte umbes 450.- euri (mis on tavaline palk eestis ehk umbes 7000.- eeki kätte), see on ju naeruväärne ja soomlased saaks naerukrambid vist, kui eestlane saab oma 500 euri kuus(mul seal sõpru küll ja palgad on tõesti suured eesti mõistes hetkel), poes aga oleks hinnad kõrgemad kui soomes vist kohati jne...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Lugeja
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 3 kuud tagasi #45700 lisas Lugeja
Vastas Lugeja teemas eurost
Rahandusministeeriumi kodulehel on Euro osa (www.fin.ee/euro). Foorumite kohta ei oska öelda.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Antti
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 3 kuud tagasi #45718 lisas Antti
Vastas Antti teemas eurost
Malle, mis vahe on 7000.-EEK ja 450.-EUR? Kas siis oma 7000.-EEK-ga olete soomlaste silmis väärikamad. Ega ostujõud ju ei muutu sellest.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Malle
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 3 kuud tagasi #45721 lisas Malle
Vastas Malle teemas eurost
On küll vahe ja suur vahe! Mõtle ise välja kui sa nii tark oled, et milles on vahe. Vahe on juba ka selles, et hetkel on kroon ja krooni väärtus on teine kui eurol ja kui juba ÜHTNE euro siis... mõtle ka siit ise edasi, kas ikka on siis võrdne või mitte...

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Malle
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 3 kuud tagasi #45722 lisas Malle
Vastas Malle teemas eurost
Ning Antti-kui vahet ei oleks, siis milleks iga hinnaeest seda eurot üldse on vaja.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 3 kuud tagasi #45725 lisas .
Vastas . teemas eurost
mina ka ei saa aru, kuidas eurodes saava närune palk etem on, kui kroonides saadav. Ja miks seda iga hinna eest tarvis on? kui sina tead, ehk siis seletad teistele ka.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Malle
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 3 kuud tagasi #45735 lisas Malle
Vastas Malle teemas eurost
Vaja olevat selleks, et üldiselt majandust parandada... ja noh vaata seda linki, mis eespool on mulle lisatud ning raadios räägib ka sellest pidevalt- kuula targemate juttu sealt, sest ega mina pole siin spetsialist.(mul endal küsimused).

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 3 kuud tagasi #45736 lisas .
Vastas . teemas eurost
ei ole huvitatud aja raiskamisest, et seda mula lugeda. Aga isiklikult ei arva, et tavainimese elu kuidagi paremaks või üldse eriti teisemaks muutuks euro tulekuga. Nii et loe ise seda poliitikute hülgemöla, ning otsi sealt vastust "... siis milleks iga hinnaeest seda eurot üldse on vaja". See pole ka üldse selle foorumi teema.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.