Haigusleht ja tööpuhkus

  • Mairi
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 3 kuud tagasi #45825 lisas Mairi
Tere! Olen praegu haige.Esmaspäevast hakkab mul plaaniline tööpuhkus.Kas ma pean nüüd töövõimetuslehe lõpetama või ma võin ka edasi haiguslehel olla?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 3 kuud tagasi #45826 lisas imelik
Vastas imelik teemas Haigusleht ja tööpuhkus
Kui oled haige siis oled lehel ikka edasi aga tööandjale anna E-l kohe teada, et soovid puhkuse edasi lükata ja leppige ka kohe kokku uus puhkuse aeg.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Mairi
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 3 kuud tagasi #45841 lisas Mairi
Vastas Mairi teemas Haigusleht ja tööpuhkus
Jäi veel täpsustamata, et peale tööpuhkust lähen dekreetile ja kuna leping on tähtajaline ma selle tööle tagasi ei tulegi.Siis võib olla mõtekam haiguslehe lõpetama ja tööpuhkusele minna, vähemalt ma saan puhkuseraha ja selle töökohaga on asi lõppenud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 3 kuud tagasi #45843 lisas imelik
Vastas imelik teemas Haigusleht ja tööpuhkus
Ei usu, et mõtekam.
Kui sa puhkusele ei lähegi enne sünnituslehte siis saad ju TL lõppemisel kasutamata puhkuse eest rahalist hüvitist. Seega saaksid nii haigushüvitist + puhkuseraha aga kui haiguslehe lõpetad saad vaid puhkuseraha.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Mairi
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 3 kuud tagasi #45845 lisas Mairi
Vastas Mairi teemas Haigusleht ja tööpuhkus
Kas see siis käibki nii, et kui tööleping tähtajaline, siis kasutamata puhkuse eest makstakse ikkagi puhkuseraha, et puhkus ei viiakse lihtsalt teisele ajale üle?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 3 kuud tagasi #45846 lisas imelik
Vastas imelik teemas Haigusleht ja tööpuhkus
Käib ikka nii, et viiakse ettenätud puhkus edasi aga kui sa oled kuni sünnitusleheni haiguslehel ja siis sünnituslehe aeg või lapsehoolduspuhkuse ajal sul TL lõppeb kuna on tähtajaline siis pole ju puhkust kuhugi edasi viia ja siis makstaksegi TL lõppedes kasutamata jäänud puhkuse eest rahalist hüvitist.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.