üleviimine

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 2 kuud tagasi #45970 lisas .
Vastas . teemas üleviimine
ei pea maksma mingit keskmist, maksab sellist tasu, nagu kokku lepitakse.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 2 kuud tagasi #45971 lisas imelik
Vastas imelik teemas üleviimine
On reegel, et töötaja peab tegema seda tööd milles on töölepingus kokkulepitud, kui aga poolte kokkuleppel tehakse mõniaeg muud tööd siis lepitakse ka tasu eelnevalt kokku siin ei saa tulla seadus mängu, sest pakutust võib loobuda ja teha rahus oma tööd edasi.
Kui aga tööandja annab korralduse teha teist tööd hädavajadusest(Hädavajadust eeldatakse eelkõige vääramatu jõu tagajärjel tööandja varale või muule hüvele tekkida võiva kahju või kahju tekkimise ohu korral) siis tuleb maksta töölepingulist tasu, sest äraütlemise võimalus töötajal puudub. Keskmist töötasu tuleb maksta aga siis kui tööandja tööd ei anna.

Ära arva, et me siin lisa küsime niisama lõbu pärast, ikka asja pärast, sest tegelikust olukorrast oleneb vastus!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Tõnu
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 2 kuud tagasi #45972 lisas Tõnu
Vastas Tõnu teemas üleviimine
Tänan kõiki.Saan ma õigestia ru, kui nüüd olen nõus asendama valvurit tema puhkuse ajal, sisi peaksin tööandjaga tegema lihtsalt kirjalikku ? kokkuleppe töötasule selleks ajaks, minu eelnev töötasu ei loe midagi.Mulle üks tark ütles et seadus näeb ka ette et tuleb maksta minu eelneva 6.kuu keskmise järgi. seega pole see õige?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 2 kuud tagasi #45973 lisas imelik
Vastas imelik teemas üleviimine
Küsi sellelt kes nii ütles seadust ja § saad teada mis on õige?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.