koondamine pankroti tõttu

  • Airi
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 2 kuud tagasi #45959 lisas Airi
Palun, kas keegi aitaks kui ma sain viimast korda raha 4350 krooni septembri kuu eest oktoobris, kuigi lepingu järgne palk oli 10 000 aga juba alates maist sain ainult miinimumi. Kui ajad ilusamaks oleks läinud, siis lubati järgi maksta. Pärast seda rohkem ma raha saanud ei ole. Selle aasta aprillis kuulutas pankroti haldur välja tööandja pankroti raugemise tõttu. Kuidas nüüd tegelikult on mul juba eelmisest suvest osa raha saamata. ja kokku puhkusepäevi 54 päeva. Kas puhkuse kompensatsiooni arvestatakse miinimum palga järgi, või milliste kuude palga järgi. Kui palju peaks mul nüüd olema õigus raha saada, mis mul saamata on ja kuidas seda koondamishüvitist arvestatakse, kas miinimumi järgi, mitme kuu eest ma seda saan? Tänud vastajaile.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Lugeja
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 2 kuud tagasi #45961 lisas Lugeja
Vastas Lugeja teemas koondamine pankroti tõttu
Kõige parem oleks Tööinspektsiooni juristile oma mure ära rääkida, tema annab täpsemad juhised. Peaks ühendust võtma pankrotihalduriga, kuidas talle avaldus saamata töötasu kätte saamiseks esitada. Vana seadusega sai kunagi kuni 3 kuu töötasu suuruses(6 kuu keskmise arvutamise alusel). Hetke kohta ei oska öelda.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.