Kas asendamine peaks olema iseenesestmõistetav?

  • Mailis
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 2 kuud tagasi #46062 lisas Mailis
Töötan raamatupidajana erasektoris. Puhkuselt naastes selgus, et pearaamatupidaja oli määranud mind asendama vaid kõige hädapärasemas töös, mida edasi lükata ei saanud. Nüüd vaevlen ajapuuduses kuna nädala aja jooksul oleks vaja täita ülesanded, mille täitmiseks muidu on ette nähtud kuu aega. Kas siinkohal on tööandja minu õigusi rikkunud? Kas töötajal on tegelikult õigus eeldada, et puhkuse ajaks määratakse tema ülesandeid täitma asendaja? Kas saan enda kaitseks midagi veel praegu ette võtta ja kuidas taolisi olukordi tulevikus vältida? Näen lahendust selles, et väheolulisemad konteeringud teen järgmisesse kuusse. Ületunnitööd ei saa siiski tööandja minult selles olukorras nõuda. Õige?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 2 kuud tagasi #46064 lisas imelik
Raamatupidaja suust sellist juttu kuulda on väga kummaline. Mina puhkan nii, et keegi mind ei asenda ja enne või pärast puhkust tuleb kõik mul endal ära teha midagi imeliku selles küll pole.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • M
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 2 kuud tagasi #46067 lisas M
Igal tööl on nii, et edasilükkamatud asjad teeb keegi teine, ülejäänud teed ise kui puhkuselt tuled. Ma ei tea ühtegi firmat, kus oleks nii palju ressursse, et asendaja palgata.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.