tükitöö

  • annaliisa imelikule
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 2 kuud tagasi #46126 lisas annaliisa imelikule
Vastas annaliisa imelikule teemas tükitöö
www.sm.ee/fileadmin/meedia/Dokumendid/To..._kasiraamat_2010.pdf
Paragrahv 29, lk 34, 2. lõik:
Töölepingulises kui eraõiguslikus suhtes on pooled vabad otsustamaks selle üle, millistest osadest
töötasu koosneb ning kuidas ehk millise arvutusliku mehhanismi kaudu kujuneb töötasu ja selle
võimalikud osad. TLS tähenduses on oluline üksnes see, et töötasu on tasu, mida makstakse
töösoorituste eest ning makstav tasu ei tohi olla väiksem kui töötasu alammäär. Seetõttu ei või töötasu
kujunemine viia selleni, et töötajale makstakse vähem kui kehtestatud töötasu alammäärale vastav summa. Samas ei või kokkuleppeline töötasu koostisosade arvutuslik mehhanism, sh töötasu maksmine erijuhtudel, viia töötajat kahjustava otsuseni ehk töötaja ei või saada vähem tasu kui ta
tavapäraselt töö tegemise eest saaks.

Lisan - tükitöö nime all tuntakse palgaarvutamise süsteemi, -viisi (kommentaaris "arvutusliku mehhanismi", "töötasu kujunemine"), mille aluseks on töönorm ja kokkulepitud tasu suurus normi sooritamise ajaühiku kohta (päev, tund, minut mõnel juhul ka kuu).

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 2 kuud tagasi #46127 lisas imelik
Vastas imelik teemas tükitöö
no ja siis? mida see copy mulle ütlema peab?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • tükitöö
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 1 nädal tagasi #46411 lisas tükitöö
Vastas tükitöö teemas tükitöö
Ma ei viili tööl, teen seda isegi ettenähtud puhkepausi ajal ja ka peale töödki olen istunud..lihtsalt normeeritud on see nii,et isegi vanad olijad on hädas..ja see kõik lihtsalt,et säilitada töökohta..saan siis aru,et astusin nn ämbrisse..pole lihtsalt robot

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.