palga mitte maksmine

  • andri
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 1 Kuu tagasi #46245 lisas andri
palga mitte maksmine lisas andri
tere ,tahtsin küsida kas mul on võimalik palk kätte saada kui mul ei ole lepingusse alkirja pandud ja ülemus ei kanna raha panga arvele ,vaid näitab et ma saan miinium palka maksu ja tolli ametis ,aga mulle maksab 2000 kuus ja ei ole ma kuskile alkirja ka pannud et ma oleks selle raha kätte saanud,kui ma töövaidlus komisjoni läheks kas mul on siis lootust see raha kätte saada,ette tänades...andri

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 1 Kuu tagasi #46250 lisas imelik
Vastas imelik teemas palga mitte maksmine
Miks sa allkirja pole pannud? Kas on üldse tööleping? Ja mis tööajas ja palgas te kokkuleppisite, kas seda ikka tead?
Oled sa kindel, et tööandja deklareerib maksuametile 4350.- kr sinule makstud brutotasu?
Kui nii siis on ta sulle selle tasu ka välja maksnud loomulikult netosummas mis võib kõikuda 3272-3909 kr vahel olenevalt maksudes, ilma töötajale tasu maksmata peaks tööandja loll olema kui deklareerib suumasi mida töötajale makstud pole.

Lootus oleneb mida kui palju tõendada suudad ja mida tööandja tõendab.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • andri
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 1 Kuu tagasi #46256 lisas andri
Vastas andri teemas palga mitte maksmine
sest olin vahepeal mustalt tööl,aga nüüd olen vaadanud maksuametist et ta on deklareerinud juba neli kuud ja palgad on seal 4500...kuni 4800 aga ta ei ole mulle seda maksnud vaid annab nii 1500 ja 2000 kuus räägib et ei ole raha ,ja palga tõendile et ma oleks selle kätte saanud ei küsi ka algkirja.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 1 Kuu tagasi #46258 lisas imelik
Vastas imelik teemas palga mitte maksmine
Nii, et sina ei suudaks kuidagi tõendada, et sa pole täispalka(seda mis maksuamet näitab) saanud ja tööandja ei suuda ka tõenda, et on sulle kassast raha maksnud aga tööandjal on trump - maksuametis deklareeritud töötasud, ja must töö ei tee teile kummalegi head eeldan, et ka see kooruks vaidluse korral välja, hea lahend tuleks sellest, nii, et soovitan küll proovida.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mann
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 1 Kuu tagasi #46279 lisas mann
Vastas mann teemas palga mitte maksmine
siis aitavad vaid tunnistajad kes julgevad tunnistada.kui on mõni tööline kes julgeb tunnistada siis hiljem lihtsalt lastakse ta lahti. aga tõendama sa pead ja peaksid. kui ise aus oled tuleb asi vaidluskomisjonis ka välja. ja peabki tulema

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 1 Kuu tagasi #46280 lisas .
Vastas . teemas palga mitte maksmine
kuidas see asi siis ikka välja tuleb? TVK-s on siin ju sõna sõna vastu. Pigem olen imelikuga nõus, et tööandja kasuks räägib kõvasti see, et maksuametis need summad deklareeritud. Arvan küll, et see asi on teemaalgatajal üsna lootusetu, mida need tunnistajadki tunnistada saavad. Palka ei peagi maksma tunnistajate juuresolekul.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.