kuidas toimida

  • tööline
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 1 nädal tagasi #46382 lisas tööline
kuidas toimida lisas tööline
teema selline et v olen tööl viibinud ühes farmis juba 7 kuud ja pole ikka veel töölepingut saand ainult lubadused kuidas ma edasi peaks käituma sellisest suhtumisest siiber aga mulle meeldib see töö ja ära ka kiuste minna ei taha kas oleks võimalik kuidagi asjale vürtsi juurde anda et ma lõpuks selle lepingu saaks ja ei tunneks ennast kui ärakasutatud.kes oskab aidata

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Lugeja
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 1 nädal tagasi #46385 lisas Lugeja
Vastas Lugeja teemas kuidas toimida
Tööinspektsiooni juristidelt saaks head nõu (www.ti.ee/), tel. 640 6000 .

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 1 nädal tagasi #46387 lisas imelik
Vastas imelik teemas kuidas toimida
Tööle lubamine on võrdne TL sõlmimisega, see, et kirjaliku lepingut pole ei muuda töösuhet olematuks. Tee kirjalik nõue kirjaliku TL esitamise kohta ja tööandjal on siis 2 nädalat aega. Eks siis paista mis edasi sul mõistlik teha.

TLS §5. Töötaja teavitamine töötingimustest
(1) Töölepingu kirjalikus dokumendis peavad sisalduma vähemalt järgmised andmed:
...
(2) Töölepingu andmed esitatakse heauskselt, selgelt ja arusaadavalt. Tööandja võib nõuda töötajalt kinnitust käesolevas paragrahvis nimetatud andmete esitamise kohta.
(3) Kui andmeid ei ole töötajale enne tööle asumist esitatud, võib töötaja neid igal ajal nõuda. Tööandjal on kohustus esitada andmed kahe nädala jooksul arvates nõude saamisest.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.