Töögraafik

  • ...
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 1 Päev tagasi #46452 lisas ...
Töögraafik lisas ...
Kas juhataja peab graafikut tehes päevasesse töötundi lisama puhkepausi ka sisse või ma pean ise selle sinna liitma nt mul on graafikus kirjas et ma pean olema 8,5 tundi tööl, aga tegelt 9 tundi vä

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 1 Päev tagasi #46453 lisas imelik
Vastas imelik teemas Töögraafik
Ise küll ei liida ega lisa midagi, 30 min. paus on ettenähtud seadusega ja see aeg tööaja sisse ei lähe ja töötaja võib töökohalt lahkuda.
TLS §47. Tööaja korraldus
(1) Töötaja on kohustatud täitma tööülesandeid tööandja ettevõttes või käitises tavalisel ajal (tööaja korraldus), kui ei ole kokku lepitud teisiti. Tööaja korraldus hõlmab eelkõige tööaja algust, lõppu ja tööpäevasiseseid vaheaegu.

(2) Kokkulepe, mille kohaselt pikema kui 6-tunnise töötamise kohta ei ole ette nähtud vähemalt 30-minutilist tööpäevasisest vaheaega, on tühine. Tööpäevasiseseid vaheaegu ei arvestata tööaja hulka, välja arvatud juhul, kui töö iseloomu tõttu ei ole võimalik vaheaega anda ning tööandja loob töötajale võimaluse puhata ja einestada tööajal.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • ...
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 1 Päev tagasi #46454 lisas ...
Vastas ... teemas Töögraafik
ok siis ma käin siis nii tööl nagu graafik on kui mul on 8,5 h siis ma olen 10- 18.30 tööl ja selle sees on siis puhkepaus nii ma sain aru.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
14 aastat 20 tundi tagasi #46455 lisas .
Vastas . teemas Töögraafik
kõik õige, 8 tundi tööaega ja pool tundi pausi.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.