lapsehoolduspuhkuselt tööle tagasi enam ei võeta

  • aili
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 8 kuud tagasi #47110 lisas aili
tahtsin tööle tagasi minna ja pakuti esmalt kohta millest ma keeldusin .Nüüd loen lehest ,et otsitakse ka teise koha peale inimesi .Minu küsimise peale teise koha kohta hakati otsima vigu kuidas ma üldse neile enam tööle tagasi ei kõlba jne.Kuidas ma 3 aastat tagasi olen eksinud selle ja teise ja kolmandaga .Tööl olles polnud nagu probleemi.Asi hakkas sellest ,et nõudsin raseduse ajal üleviimist kergemale tööle.Nüüd siis viha nii suur ,et igas asjas otsitakse vigu .Mis nüüd edasi teha ?Kas anda lahkumiavaldus omal soovil ?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 8 kuud tagasi #47111 lisas imelik
Kas oled juba tööl või ikka lhp.?
Kas sa tahad ise lahkuda?
Kui vana laps on?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • aili
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 8 kuud tagasi #47114 lisas aili
laps ei ole veel 3.a täis.Olen veel lapsehoolduspuhkusel .Ja siiani tahtsin ikka ise tööle tagasi minna aga nüüd enam mitte .Ei tõmba selline koht kus töölistesse selline suhtumine .Aga koondamist tahaks neilt ikka kätte saada:)

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 8 kuud tagasi #47115 lisas imelik
No enne kui tööle ei lähe ei saa sa koondamist ega midagi.
Sul tuleb kirjutada avaldus vähemalt 14p ette, et katkestad lhp ja soovid x kuupäeval TL kokkulepitud tööle naasta.
Vot alles siis saab miskit saama, kas siis saad tööle või sind koondatakse aga kuna sul laps veel alla 3 aasta siis tuleb tööandjal koondamise korral eelistada sind ehk keegi teine (kes teeb sama tööd mis sinulgi) tuleb koondada.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.