Töölepping.

  • Ets
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 5 kuud tagasi #47479 lisas Ets
Töölepping. lisas Ets
Tere.Selline küsimus tekkinud.Juhtus nii et sain tööle välisriiki läbi Eesti tööjõurendi firma.Kuid töölepingu sain alles tagantjärgi meili teel, viibides juba tööl välisriigis.Lepingul olemas tööandja pitsat ja allkiri (leping skannitud).Kas selline leping on korrektne või peaksin nõudma selle ka paberil.Ja veel.Töölepingus ühe punktina kirjas et töötaja päevane tööaeg on 10-12 tunni vahel.Kas selline punkt on seadusega kooskõlas? Tänan.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 5 kuud tagasi #47484 lisas imelik
Vastas imelik teemas Töölepping.
Mis sel lepingul siis viga peaks olema prindi välja ja allkijasta omalt poolt. Töö sul järelikult graafiku alusel vahel tööpäev 10h, vahel 11h, vahel 12h. Kas sa enne tööle asumist läbirääkimisi ei pidanud siis või, et nüüd nii üllatunud oled?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Ets
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 5 kuud tagasi #47489 lisas Ets
Vastas Ets teemas Töölepping.
Kas härra Imelikul on kombeks kõiki sinatada? Minu teada me ei tunnegi teineyeist.Või tuleneb see puudulikkust kasvatusest ?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Ets
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 5 kuud tagasi #47490 lisas Ets
Vastas Ets teemas Töölepping.
parandan end...teineteist

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mutt
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 5 kuud tagasi #47491 lisas mutt
Vastas mutt teemas Töölepping.
kas Ets võtab ennast noa ja kahvliga riidest lahti, said vastuse, mis sa pirtsutad

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • mutt
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 5 kuud tagasi #47492 lisas mutt
Vastas mutt teemas Töölepping.
ja pealse selle õpi kirjutama - tööleping mitte töölepping

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 5 kuud tagasi #47493 lisas imelik
Vastas imelik teemas Töölepping.
Hmm tundub, et kui vastus ei ole selline mida loodeti siis tuleb vastajat rünnata. Vabandan, et julgesin Teid Ets sinatada aga oma kasvatuse kohta ei luba ka mina Teil midagi öelda, sest Teie ei tunne ju samuti mind.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Ets
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 5 kuud tagasi #47550 lisas Ets
Vastas Ets teemas Töölepping.
Ei esitanud ma siin küsimust selleks et oma lootustele või ootustele kinnitust saada.Vastus oli rahuldav.Tänan.Nüüd siis veel mingi anonüümne MUTT.Kahjuks/õnneks ei ole ma eesti keele grammatikat kunagi ka kuskil õppinud,kuna kuulun teise rahvusesse.Enne kui sa tühikargaja oma egot teiste vigade arvelt upitada üritad siis võta teadmiseks,et kui täiskasvanud inimesed suhtlevad siis ai-ai kui inetu on oma jutuga vahele segama hakkata.Aga loe nüüd kogu tekst usinasti uuesti läbi ja anna teada kui olen kuskil vea teinud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 5 kuud tagasi #47551 lisas .
Vastas . teemas Töölepping.
Ets, kui Te tulete avalikku foorumisse küsimusi esitama, siis tuleks arvestada, et siin on kõigil õigus vastata ja oma arvamust avaldada. Kui soovite, et Teie küsimustele vastamisega tegeleb ainult Teie poolt valitud vastaja, siis tuleb minna juristi juurde vastuvõtule. Siis võite kindel olla, et mitte keegi ei sega teie jutuajamisele vahele. Ja elementaarne, et viisakust teistelt saab nõuda siis, kui ka ise teistega viisakalt käitutakse.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.