ametliku puhkuse kasutamise enne dekreetpuhkust

  • Triin Kurves
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 5 kuud tagasi #47480 lisas Triin Kurves
Mina pöördun teie poole väikese murega. Kuna olen beebiootel ja ametlik dekreetpuhkus algab 16. aprill, siis kavatsesin enne seda veel oma ametlikud puhkused välja võtta kuna plaanis ei ole sinna firmasse peale lapsehoolduspuhkust tagasi minna. 2010. aasta eest on mul välja võtmata puhkust 14 kp. 2011 aasta eest, sain meie raamatupidaja jutust aru, ei saa ma midagi eelnevalt välja võtta kuna puhkust antakse välja töötatud kuude eest. Vastasel juhul on õigus tööandjal välja võetud puhkusepäevad kinni pidada palgast. Tekkiski küsimus, et kui muidu on ühe aasta eest võimalik puhkust saada 28 kp. Siis kas enne dekreeti minekut ei tohigi seda 28 kp puhkust omakorda ette ära kasutada? Soovisin muidu võtta oma 14 kp eelmisest aastast ja selle aasta puhkuse täies mahus välja?
Aga nüüd tehti mulle selgeks, et põhimõtteliselt tohin ainult saada puhkust see 14 kp 2010 aasta eest.

Tervitades

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • molly
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 5 kuud tagasi #47481 lisas molly
2011 a eest sa tervet puhkust küll ei saa nõuda, eriti veel kui ei kavatse sinna tagasi minna, siis peaksid ka ettesaadud puhkuseraha tagasi maksma.Sinu sünnitusleht kestaks sept alguseni, nii et sa võiksid puhkust 2011 a saada 8 kuu eest. 8x2,33=18,64 päeva

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 5 kuud tagasi #47485 lisas imelik
See ongi naljakas, et ei teadvustata endale, et kui sa ei ole ju jooksva aasta puhkust välja teeninud siis pead ette saadud puhkusetasu hiljem tagasi maksma kui seda tööga tasa ei teeni.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.