mure palgaga

  • oliver
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 4 kuud tagasi #47664 lisas oliver
mure palgaga lisas oliver
kuidas järgnevast aru saada: alates...oktoober 2010 makstakse töötajale bruto kuupalka 10 000.-EEK suurues summas üks kord kuus.Nimetatu sisaldab 1500 EEK kompensatsiooni töölepingu punktis 4.1 toodud ärialaduste ja konfidentsiaalsuse hoidmise eet. Nii yldsätetes on veel kirjas et tööajanorm on 40 tundi nädalas ja et ületunnitöö ei või ületada 200 tundi ühe kalendriaja jooksul ning võib maksimaalselt olla 4 tundi ühe päeva jooksul.... rohkem palga kohta polegi..sovviks nüüd nati seletamist et kas mul on lepingus märgitud kindel kuutasu või võib see ka kõikuda...no näiteks ei tule niipalju tunde kui kuus kui mudu norm tunnid olek ja seda sellepärast et tööandja pole mind kindlutanud tööga vahepeal....tema aga seletab et meil oli kokkulepe et kaheke tunniste tööpäevade puhul on palk selline kuid mina ellit asja temaga kokku leppinud pole ja lepingust ka ess loe välja et nii olek kuidas sii on õige....

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 4 kuud tagasi #47665 lisas .
Vastas . teemas mure palgaga
no on ju sul lepingus kirjas, et kuupalk on 10 000 ja tööaja norm nädalas 40 tundi, mis ongi 8 tundi päevas. Järelikult, kui teed 8 tundi päevas 5 päeva nädalas tööd, siis saad 10 000 eeku. Ei saa aru, millest sa aru ei saa ja mida sa välja ei loe?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • oliver
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 4 kuud tagasi #47682 lisas oliver
Vastas oliver teemas mure palgaga
asi selle et kui tööandja ei kindlusta mind kokkulepitud tööga...aga kohal olen ikka viibinud..lihtsalt oled niisama aga teha pole midagi kyll pole materjale jv 100 asja.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 4 kuud tagasi #47686 lisas .
Vastas . teemas mure palgaga
ei saa aru, milles sinu probleem on. Kas ei ole tööd või ei maksta palka või ei suuda sa oma lepingut lugeda?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • oliver
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 4 kuud tagasi #47689 lisas oliver
Vastas oliver teemas mure palgaga
yhesõnaga kui olen tööruumides aga pole seal midagi teha kuna tööandja tõttu ei saa teha tööd aga kohal olen ikkagi siis ju tunnid ikka lähevad kirja või ei lähe

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 4 kuud tagasi #47691 lisas .
Vastas . teemas mure palgaga
kui sa oled töökohas ja valmis tööd tegema, siis lähevad ka tunnid kirja.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.