Puhkuse edasilükkamine töölt lahkumise põhjusel.

  • Karina
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 3 kuud tagasi #47765 lisas Karina
Selline mure,töötan 1,5 aastad ja paar kuud tagasi kirjutasin puhkuse avalduse,kus puhkus peaks olema 28-st märtsist 2011.Nüüd otsustasin töölt ära minna ja kirjutasin lahkumise avalduse 23.03.2011,nii et üks kuu veel töötan ja siis lähen ära.Juhataja ei luba nüüd mulle minu puhkuse ära kasutada,seletab seda sellega,et kui ma lähen nüüd puhkusele pean ma peale puhkust veel 2 nädalat töötama või siis töötan praegu ilma puhkuseta terve kuu ja siis võin puhkama minna.Kas seaduse järgi on see õige või mitte?Ma ju ei teadnud,et otsustan töölt ära minna kui kirjutasin puhkuse avalduse ja nüüd arvestasin sellega,et lähen puhkusele ja juba võin uues töökohas töötama hakata.Mulle tundub,et mind peetakse ära.Palun aidake!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Karina
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 3 kuud tagasi #47766 lisas Karina
tegin väikse vea, tegelikult juhataja ütles et pean ma peale puhkuse töötama veel kuu aega, kokku siis tuleb 1.5 kuud, aga tal ei ole ju õigust rohkem kui kuu aega mind tööl hoidma, ja graafikus olin ma ka juba vabaks pandud, nüüd ta hakkab meelega mulle tööpäevi graafikusse toppima ja annab teistele vabaks. öelge palun kas puhkus peab olema selle viimase kuu sees või mitte?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 3 kuud tagasi #47768 lisas .
kui kirjutasid avalduse puhkuse alustamiseks 28-st, siis olekski sul õigus nõuda puhkust alates 28-st. Kuna sa otsustasid enne puhkuse algust töölt lahkuda, siis jääb sul see puhkus kasutamata ja saad selle eest kompensatsiooni. Puhkuse aega saab muuta poolte kokkuleppel. Ei, juhatajal ei ole õigust hoida sind kinni kauem kui 1 kuu, aga sinul ei ole õigust ka seda puhkust nõuda, kuna avalduse järgi on sul puhkus alles 28-st.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 3 kuud tagasi #47769 lisas imelik
Tööandja käitub valest.
23.03. antsid lahkumisavalduse seega TL peab lõppema 22.04. loodan, et see sul avaldusel ka kirjas oli.
28.03. pead saama minna puhkusele, iseasi on see kui pikk puhkus on äkki pead veel peale puhkust tööl ka veel olema või saad puhkust rohkem kui oled välja teeninud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 3 kuud tagasi #47771 lisas .
vabandust, mina sain vist jah valesti aru. Lugesin välja, et lahkumine toimub 23-st märtsist. Iseasi jah, palju sul üldse väljateenitud puhkust saada on.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.