Lapsepuhkuse raha

  • Anna
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 2 kuud tagasi #47964 lisas Anna
Lapsepuhkuse raha lisas Anna
Oleks selline küsimus, mis teha kui tööandja veenitab saatmisega Haigekassasse dekreetilehti(Lapsepuhkuse raha saamiseks). Ootan juba kuu aega, kuid tööandja leiab kogu aeg mingit vabandust. Et omanik on välismal, et raamatupidaja ei taha sellega tegeleda, ja juhataja ei oska täita tööandja osa.
Mis teha ei tea??? Soovitage midagi! Raha pidin saama juba kuu aega tagasi. Varsti juba baby sünnib, aga raha ikka pole käes.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 2 kuud tagasi #47965 lisas imelik
Vastas imelik teemas Lapsepuhkuse raha
Ikka edasi nõudma pead hea oleks ka kirjalikult, et tööandja oma kohustust täidaks ja sünnitusleht ära saadaks.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • kelly
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 2 kuud tagasi #47979 lisas kelly
Vastas kelly teemas Lapsepuhkuse raha
mul on ka selline probleem olnud. mulle öeldi haigekassast niimoodi, et käige tööandja juures ära,ta peab täitma seal mingid lahtrid ja siis võtate selle dekreedilehe ja viite ise või saadate haigekassasse.ja asi korras!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • päike
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 2 kuud tagasi #48011 lisas päike
Vastas päike teemas Lapsepuhkuse raha
Mis seal tööandja osas täitmises nii keerulist on ma ei saa aru. Vaja panna tööandja reg kood, asutuse nimi, eelmise kuu töötasu, kuupäev, allkiri ja kõik
Minge kohale ja öelge tööandjale.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 2 kuud tagasi #48012 lisas .
Vastas . teemas Lapsepuhkuse raha
mitte eelmise kuu töötasu, vaid TL kokkulepitud kalendrikuu töötasu haigestumisele eelnenud päeval.
Ja lehega tuleb kaasa anda töövõimetuslehe saatekiri.
Isiklikult küll ei saa aru, miks tööandja ärasaatmisega niimoodi jandib. Ei näe küll ühtki põhjust.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.