TL lõpetamine

  • Peep
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 2 kuud tagasi #48016 lisas Peep
TL lõpetamine lisas Peep
Töötasin firmas, kus töö lihtsalt sai otsa. Tööd ei ole olnud pool aastat. Olen töötanud töövõtulepingu alusel teises firmas. Nüüd soovib tööandja minuga Tl lõpetada.Millist kompensiooni mul on õigus küsida? Palun vastake,pean esmaspäeval tööandjaga kohtuma.Tänan.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 2 kuud tagasi #48019 lisas imelik
Vastas imelik teemas TL lõpetamine
Oleneb töölepingu lõpetamise alusest.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Peep
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 2 kuud tagasi #48028 lisas Peep
Vastas Peep teemas TL lõpetamine
Tööandjal ei ole mulle enam tööd anda.Kas ta peab mu koondama.Töötasu ei ole ta maksnud mulle 10 kuud. Mida ma peaksin tegema?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • m
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 2 kuud tagasi #48029 lisas m
Vastas m teemas TL lõpetamine
Lihtsam on Sul helistada või minna Tööinspektsiooni jurisi jutule.
tel. 6406000

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 2 kuud tagasi #48030 lisas imelik
Vastas imelik teemas TL lõpetamine
Kohtusid tööandjaga mis tulemuse oli, sealt siis edasi selgub mida sa peaks tegema? Aga ei saa ka üheselt väita, et tööandja peab su koondama.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Peep
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 2 kuud tagasi #48045 lisas Peep
Vastas Peep teemas TL lõpetamine
Tänan vastuste eest.
Tööandja ütleb, et tehku ma avaldus töölt lahkumiseks. 10 kuu eest polevat ka midagi saada, kuna tööd pole teinud. See on tõesti nii, aga ma ei oskagi kohe edasi tegutseda.Ega mul vist selle kodusoldud aja eest tõsti pole õigust tasu nõuda??

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 2 kuud tagasi #48046 lisas imelik
Vastas imelik teemas TL lõpetamine
Eks see nii ongi, et kui tööd ei tee või ei nõua(kodus istumine midagi ette võtmata) pole ka kohustust töötasu maksta, 10 kuud on väga pikk aeg juba ammu tulnuks midagi ette võtta. Ega muud ei oskagi öelda kui, et võid TI juristiga asja arutada, sest on lahtisi otsi mis oleneb kõik kokkulepetest, tegelikust töösisust ja mis 10 kuud tagasi tegelikult juhtus jms. mida avalikus foorumis ei lahata.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Peep
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 2 kuud tagasi #48049 lisas Peep
Vastas Peep teemas TL lõpetamine
Ei tahaks TI tegelema hakata.Need suhted pole just nii halvad, aga tahaksin siiski endale parima ja ka tööandja suhtes õigema variandina TL lõpetada. Kui ta soovib koondada ja etteteatamisajal pole neil ju mulle tööd anda.Kas nad peaksid sisi mulle selle aja eest ikka tasu maksma??

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 2 kuud tagasi #48051 lisas imelik
Vastas imelik teemas TL lõpetamine
Siis tuleb sul ikka ja ainult vaid tööandjaga suhelda ja mõlemale parim lahendus leida. Koondada saab ka päevapealt lihtsalt mitte etteteatamise eest tuleb hüvitist maksta. Tasu peab sulle maksma siis kui töötamine on takistatud tööandjast tuleneval põhjusel ning töötaja on sel ajal töötamiseks võimeline ning töö tegemiseks valmis. Ei pea aga töötasu maksma isikule, kes
on töökohalt lahkunud.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.