Töölähetus

  • tiina
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 2 kuud tagasi #48079 lisas tiina
Töölähetus lisas tiina
Kas töötajal on õigus keelduda töölähetusest? Näiteks Et kuna kasvatab üksi 4-5 a last. Last ei saa ju üksi koju jätta. Või et lihtsalt ei taha teha ületunde/rohkem tööd kui tavalisel 8 h tööpäeval?
Kui pikk peab oleme etteteatamise aeg töölähetusel saatmiseks? Et ei saa ju nii et täna ütleb ja homme varahommik pean sõitma?
Milliseid karistusmeetmeid võib tööandja rakendada kui töötaja keeldub töölähetusest? Vallandamine ?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 2 kuud tagasi #48080 lisas imelik
Vastas imelik teemas Töölähetus
Alustaks äkki sellest mis on töölepingus töö tegemise koht ja sinu tegelik igapäevane töö ja töökoht?

Keelduda saab siis kui tööandja ettemaksu ei maksa. Ületunnitööd saab teha vaid poolte kokkuleppel.
Ettetaeatamine peab olema mõistlik.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • :)
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 2 kuud tagasi #48088 lisas :)
Vastas :) teemas Töölähetus
Mis ettemaksu ma saan nõuda kui ma lähen eesti sisesele töölähetusele. Et lähn ühest riigi otsast teise kolmeks päevaks. Hotell on firma poolt kinni pandud ja makstud. et saan siis nende kolme päeva eest nõuda palga ette ve. et töölepngus oleva tunni hinna järgi

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 2 kuud tagasi #48089 lisas imelik
Vastas imelik teemas Töölähetus
Töötajal on õigus nõuda töölähetusega kaasnevate võimalike tekkivate kulude hüvitamist mõistliku aja jooksul enne töölähetuse algust(TLS§40). Palka küll ette ei saa.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • jaan
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 1 Kuu tagasi #48122 lisas jaan
Vastas jaan teemas Töölähetus
Näiteks kui mind saadetakse tallinnast pärnu lähetusse kolmeks päevaks. Esimene päev väljun tallinnas kell 7.00 ja kolmandal päeval tagasi tallinna kella 17:00 seega siis tuleb ju nii et esimene päev- 17 h, teine päev 24 h ja kolmas päev 17 h . töölähetuse alla lähevad ju kõik minu 58 tundi onju ? ja tööandja peab hüvitama kõik 58 tundi mitte anult need tunnid mis ma kohapeal reaalselt tööd tegin?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 1 Kuu tagasi #48123 lisas imelik
Vastas imelik teemas Töölähetus
Töötasu saab ikka vaid reaalselt tööd tehtud aja eest.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • lugemist
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 1 Kuu tagasi #48124 lisas lugemist

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • jaan
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 1 Kuu tagasi #48126 lisas jaan
Vastas jaan teemas Töölähetus
No jah palka saab reaalselt tööd tehtud aja eest aga kas tööandja peab hüvitama selle ülejäänud aja kuidagi mille ma töölähetuses viibin.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 1 Kuu tagasi #48127 lisas imelik
Vastas imelik teemas Töölähetus
Hüvitama peab tööandja vaid töölähetusega kaasnevate kulude hüvitamist(sõidukulu, majutuskulu jms.) ja seda kulu dokumendi alusel. Aega küll ei saa ega pea hüvitada.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.