Välisriigist saadud tulu maksustamine

  • Alex
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 1 Kuu tagasi #48155 lisas Alex
Tere!

Kas keegi oskaks mulle puust ette ja punaseks teha, kuidas toimub maksude arvestamine kui ma töötan töövõtulepingu alusel mõne teise EL-i riigi (näiteks kasvõi Slovakkia) firmale, kes oma riigis mingeid makse ei ole minu palga pealt maksnud?
Kui võtta arvestuse aluseks kuupalk näiteks 1000€ pluss teatud tööetappide täitmisel 500€ boonustasu.(Lihtsustamiseks siis igakuine töötasu 1000€+500€).

- Mis saab sotsiaalmaksuga?
- Tulumaks tuleb mul siis ise maksta eelmise aasta eest järgmise aasta algul 21% miinus tulumaksuvaba miinimum?
- Mis saab töötuskindlustusmaksest?
- Mis saab II pensionisamba maksetest?

Tänan ette neid, kes viitsivad mind selles osas pisut harida!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Alex
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 1 Kuu tagasi #48156 lisas Alex
Tere!

Kas keegi oskaks mulle puust ette ja punaseks teha, kuidas toimub maksude arvestamine kui ma töötan töövõtulepingu alusel mõne teise EL-i riigi (näiteks kasvõi Slovakkia) firmale, kes oma riigis mingeid makse ei ole minu palga pealt maksnud?
Kui võtta arvestuse aluseks kuupalk näiteks 1000€ pluss teatud tööetappide täitmisel 500€ boonustasu.(Lihtsustamiseks siis igakuine töötasu 1000€+500€).

- Mis saab sotsiaalmaksuga?
- Tulumaks tuleb mul siis ise maksta eelmise aasta eest järgmise aasta algul 21% miinus tulumaksuvaba miinimum?
- Mis saab töötuskindlustusmaksest?
- Mis saab II pensionisamba maksetest?

Tänan ette neid, kes viitsivad mind selles osas pisut harida!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.