Kas õigus tööle tagasi tulla on?

  • Irina
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 4 nädalat tagasi #48217 lisas Irina
Tere!Tööle võeti mind asendajana ,kuna töötaja läks dekreetpuhkusele. 1,5 aastat möödudes läksin ise dekreetpuhkusele. See töötaja keda ma asendasin veel tööle tagasi ei kavatse tulla, ootab veel last. Küsimus seisneb selles,kak mul on õigus tööle tagasi tulla? Antud momendil minu koha peal töötab teine töötaja. Kui ei ole õigust tulla, siis kuna minu leping sel juhul lõpetatakse, kui laps 3-aastaseks saab?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 4 nädalat tagasi #48218 lisas imelik
On ikka õigus tööle tagasi minna kui hetkel olete lapsehoolduspuhkusel siis tuleb see lõpetada/katkestada tööandjale etteteatades vähemalt 14 kalendripäeva.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • Irina
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 3 nädalat tagasi #48235 lisas Irina
Siis tuleb nii välja, et tulen lihtsalt tagasi oma töökoha peale ja töötan niikaua kui dekreetipuhkusest töötaja tuleb?Või kuidagi teistmoodi tööandja võib ka teha, mis õigused temal on? Kuidas leping vormistatakse sellele inimesele,kes peale minu ära minekut dekreetile sellele töökohale tuli,kas siis vormistatakse nagu juba minu asendajana?Tänan väga abi eest!

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
13 aastat 3 nädalat tagasi #48237 lisas imelik
Jah töötad nii kaua kui töötaja x keda asendad tagasi tuleb või temaga töösuhe lõppeb.
Sinu asendajaga peaks olema ka sõlmitud tähtajaline tööleping aga tähtajaks kuni sinu tööle naasmiseni.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.