Palk - puhkusetasu

  • Mina
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
12 aastat 9 kuud tagasi #48571 lisas Mina
Palk - puhkusetasu lisas Mina
Viimastel kuudel on meil tööjuures millegi pärast nii, et kui puhkusele lähed siis järgmine kuu palgal auk sees. Kuna meil on tükitöö siis saame oma palgad ise välja arvestada. Kui raamatupidaja juurde läksime küsima, et kuidas palgast raha puudu saab olla. Ei saanudki täpset vastust sellele. Algul öeldi et topelt ei lähe tulumaksu maha. Aga kui küsisin palgalehte siis tuli välja, et algne puhkuse raha mis väljaarvutati kanti üle(netos) ja siis kui palgapäev tuli pandi minu väljateenitud brutopalgale see uuesti otsa ja siis võeti jälle maksud maha. Sealt ka kaob raha. Küsisin siis ka et kas palk ja puhkustasu ei ole siis kaks erinevat asja. Vastuseks sain et programm teeb neil nii ja tegelikult ei kao see raha kusagile. Asi ei saa ju õige olla nad ei tohiks seda uuesti sinna hulka panna?

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • imelik
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
12 aastat 9 kuud tagasi #48572 lisas imelik
Vastas imelik teemas Palk - puhkusetasu
Kuigi ma suurt midagi aru ei saa milles tegelikult probleem on siis võin ainult aimata, et teema on tulumaksuvaba tulu rakendamises. Kui ühes kuus tehakse mitu väljamakset saab maksuvaba tulu rakendada ikka vaid üks kord 144€ kuus sellest võibki neto töötasu muutuda.
Ja töötajale kantaksegi üle alati netos puhkusetasu.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.