töölepingu lõpetamine

  • malle
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
12 aastat 8 kuud tagasi #48736 lisas malle
Olen tööl olnud üle kolme kuu. Seega veel katseajaga. Kuna mul on väike laps (2a) siis on juhtunud, et selle aja sees on ta paar korda haigestunud ja ma olen pidanud jääma temaga haiguslehele. Töö juurest tehti pakkumine, et äkki ma vabastaksin töökoha kuna mul on laps veel nii väike ja ma võiksin aastajagu veel temaga kodus olla. Nende soov on, et annaksin ise lahkumisavalduse. Küsimus siis selline, et kui lõpetan lepingu omal soovil kas ma siis kaotan sellega midagi? Või peaksin ma paluma, et nad lepingu lõpetaksid omapoolselt kuna nende arvamus on, et ma pole neile sobilik töötaja? Ja kas ma saaksin enne lepingu lõpetamist välja võtta ka selle aasta kasutamatta lapsepuhkuse päevad või lisatakse see ka kasutamatta puhkusena lõpparvele? Ma ei soovi selle töö pärast võidelda ka kuna sisepinged on seal nii suured ja mulle on tähtsam mu lapse tervis.

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.

  • .
  • Teema autor
  • Külastaja
  • Külastaja
12 aastat 8 kuud tagasi #48739 lisas .
Vastas . teemas töölepingu lõpetamine
vahet ei ole, kas kirjutad sina avalduse lahkumiseks katseajal töö sobimatuse tõttu või ütleb tööandja sulle samal põhjusel koha üles. Õigused on mõlemal juhul sul täpselt ühesugused. Kas sa puhkusepäevi saad võtta on juba kokkuleppel tööandjaga, kuna õigust nõuda sul veel pole. Lapsepuhkusepäevi ei pea lõpparves hüvitama

Palun Sisene või Loo konto vestlusega liitumiseks.